SpongeBob Diner Dash
3.6 (429)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Візьміть на себе відповідальність за годування Боба і його друзів, не думайте що це буде просто, зовсім ні! До того ж, вам доведеться керувати рестораном пана Кребса, який вирішив розширити свою імперію крабного харчування, так що належить попотіти. Вам належить задовольнити всі види рибних клієнтів, які люблять поїсти і можуть бути дуже вибагливими.

Досліджуйте всі ресторани представлені в грі і зверніть увагу, вони в точності повторюють ресторани з мультика! У кожного є свої особливості і спеціальні гості, а так само всілякі шоу для розваги публіки за участю улюблених персонажів з того ж мультика. Гра абсолютно безкоштовна, але за додаткові кошти ви можете розблокувати більше можливостей і більше ресторанів, але це на ваш розсуд.

Для тих же хто не знає хто такий Губка Боб і про яке мультику йдеться - ось короткий екскурс, мультик побачив світ в 1999 році і дуже швидко завоював популярність, ставши одним із самих-самих на телебаченні. На даний момент серіал включає вже 8 сезонів. Дії в ньому відбуваються на дні Тихого Океану, де в невеликому містечку оселилася група морських мешканців і губка Боб, який злегка вибивається із загальної колії, причому не тільки зовнішнім виглядом, але і своїм забавним нестандартним мисленням.


Реклама

завантажити SpongeBob Diner Dash 3.25.3 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
3.25.3 - New localization support, Spongebob is now multi-lingual!
3.24.45 - Lots of performance enhancements and bug fixes to keep Spongebob on his toes! Now with expanded tablet support.
Загальна інформація
версія 3.25.3 (3)
дата завантаження 2014-11-08 16:06
Розмір 47.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-11-08 18:06:04
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(429)
3.62★ 72.36%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/02 09:08
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |