Dragon Empire: Defense
3.5 (279)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Чи вистачить у вас мул і сміливості щоб кинути виклик страшним драконам? Але, чесно кажучи, питати хочете ви цього чи ні ніхто не буде, дракони вже спалюють поселення за поселенням і якщо не протистояти їм, то єдине що залишиться - чекати своєї черги. Думаю що кожному зрозуміло, без потужної армії і спеціальних навичок не варто виступати проти дракона, так що все це вам буде забезпечено, ідеальне підстава для того щоб стати експертом в справі приборкання драконів. Проходите рівень за рівнем і розблокуйте нові раси драконів і солдатів, готових їм протистояти.

Гра примітна тим що розробники домоглися прекрасного балансу між класичним стратегічним плануванням і стратегією дії, яка за останні роки почала витісняти класику. Але в даному випадку це виправили і виправили вкрай делікатно і приємно в першу чергу для вас.

Ваші війська будуть поповнюватися всілякими бійцями, такими як вікінги, маги, інші дракони та інші імениті істоти, які вирішили стати на сторону протилежну терору. Крім армії у вас буде своя фортеця, її потрібно відбудовувати і всіляко модернізувати, так само як і війська. Кожна раса у вашому війську володіє певною магічною силою і особливостями, залежно від поєднання військ ви досягнете різної сили, позаморачиваться на цей рахунок ;)


Реклама

завантажити Dragon Empire: Defense 1.3.17 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
What's New (version 1.3.13):
1.Fix a problem of text input.
Загальна інформація
версія 1.3.17 (1003170)
дата завантаження 2015-01-22 20:54
Розмір 30.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-01-22 22:57:10
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

BILLING

BILLING

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(279)
3.47★ 69.38%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/01 09:05
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |