Asphalt 8: Airborne
3.8 (3092)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Вітаю всіх читачів android-core.com. З вами Дмитро і сьогодні ми подивимося на нову гру з серії Asphalt, Asphalt 8: Airborne. Нагадаю, що серія розроблялася французької студією Gameloft.

Отже, серія Asphalt зародилася в далекому 2005 році, гра була випущена в стилі аркадних гонок і отримала назви Urban GT. Протягом 8 років гра поліпшувалася і допрацьовувалася, але головне збереглася і до наших днів - це круті тачки, багато нінтро і запаморочливі гонки з захоплюючим геймплеєм. Колосальні зміни у графіку побачили світ у 7 частини, торік компанії дійсно здивувала наявністю величезного числа ефектів і відблисків. Ми чекали від 8 частини чогось більшого і не помилилися.

Таким чином, Airborne є поліпшенням всіх попередніх частин серії.

Що стосується движка гри, то він був оновлений і доопрацьовано. Тепер графіка виглядає куди більш реалістично і барвисто, а удари машин зовсім прищеплюють відчуття реальності. Звуковий супровід представлено ліцензованими треками відомих груп.

У грі був зроблений великий ухил на multiplayer, так розробники пропонують 2 режими гри:

1) Режим онлайн, де ви берете участь в гонці з постійним інтернет підключенням, до речі в грі можуть брати участь до 8 гравців.

2) Другий режим представляє з себе синхронний режим, так ви зможете грати з вашими друзями, навіть якщо вони не в мережі.

Що стосується управління, то воно представлене в декількох варіаціях, щоб кожен зміг знайти щось для себе.

Окремо варто приділити увагу автопарку, він дійсно величезний і складається з 47 потужних болідів, представлені такі марки, як Bugatti, Lamborgini, Ferrari і багатьох інших. Всі машини підтримують тюнінг, так ви зможете перефарбувати машину або зовсім поставити новий движок.

Режимів гри теж багато, так ви зможете позмагатися в 180 заїздах в режимі кар'єра. Крім цього будуть доступні режими, дріфт і догонялки, так-так ви не помилилися, вам дійсно доведеться наздоганяти потрібну машину за 20 секунд.

Підводячи підсумок, можна відзначити, що Asphalt 8: Airborne - один з кращих рейсинг на даний момент. Тому я настійно рекомендую кожному власнику Android-пристроїв встановити дану гру, погодьтеся, адже не так часто виходять справді вартісні проекти.

Спасибі за увагу, всім удачі!


Реклама

завантажити Asphalt 8: Airborne 2.1.1f для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 2.1.1f (21125)
дата завантаження 2015-11-07 07:20
Розмір 40.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-11-07 09:21:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Розмір 873.95 MB
дата завантаження 2013-11-06 20:41

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(3092)
3.81★ 76.24%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/22 10:21
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |