Adventures Under the Sea
2.3 (156)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Вам належить стати справжнім капітаном цілком реальною підводного човна і взяти на себе всі органи її управління, а це дуже важливо, тому що саме вам доведеться маневрувати в товщі води, ухиляючись від всіляких неприємностей. відточуйте свою майстерність, тому що ворог не дрімає, на вас будуть нападати різні істоти, керовані ракети, заважати вам будуть електричні й магнітні поля і інші перешкоди.

У процесі просування по рівнях вам потрібно збирати золоті монети і деякі інші компоненти, все це допоможе вам подорожувати далі і не відмовляти собі в деяких задоволеннях. Чим менше зіткнень ви переживете, чим більше монеток зможете зібрати - тим більше очок наберете за підсумками рівня, це дозволить вам знайти себе в рейтингу власників океану, за версією цієї гри ;)

Особливості гри:

  • унікальна механіка відбувається, яку ви відразу помітите по керованості підводного човна, завдяки якій ви зможете виконувати безліч важких маневрів
  • є кілька режимів управління, вибирайте що вам зручніше, так само є настройка чутливості, що дозволяє підлаштувати управління під себе повністю
  • є багато цікавих завдань, які дозволять вам заробити додаткові очки
  • багато підводних човнів на вибір, що володіють своїми унікальними здібностями і бонусами, доступними для кожної індивідуально

Реклама

завантажити Adventures Under the Sea 1.3.3 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
v1.3.1 & 1.3.3:
- Add the daily rewards
- Add the Chinese language support
- Fix a vulnerability issue in a 3rd-party library - Mobpub.
v1.2.9 & 1.3.0:
- Bug fix
v1.2.8:
- Fixed a security-risk issues in a 3rd-party library.
Загальна інформація
версія 1.3.3 (133)
дата завантаження 2016-07-06 12:15
Розмір 21.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (3)
Bkav → Android.Adware.Fictus.9BA4

F-Secure → Adware:Android/Dowgin

Fortinet → Adware/Startapp.A

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-07-06 15:24:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(156)
2.3★ 46.04%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/07/25 07:28
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |