Amoebas Attack
3.5 (92)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Гра дуже захоплююча і відносно унікальна у своєму роді, поєднуючи в собі елементи аркади і стрілянина вона підійде багатьом гравцям. Дуже цікаво в грі реалізований варіант переходу від простого рівня до складного, вам достатньо рухатися горизонтально і він не зміниться, подавшись ж вище ви зіткнетеся з новими складнощами, маючи можливість повернутися або утримувати зайнятий рівень. Подорожуйте по всьому тілу в зручному вам темпі, перемагайте ворогів і поглинайте клітини, спостерігайте за мутаціями та іншими дивовижними процесами.

Реклама

завантажити Amoebas Attack 1.02 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Minor Improvements and Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.02 (1021)
дата завантаження 2018-04-06 16:18
Розмір 28.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.0.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(92)
3.47★ 69.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/05/29 10:58
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |