Mobile Poker Club
3.9 (250)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:


Mobile Poker Club - це додаток для вашого андроїда, яке дозволить взяти участь в покерних турнірах, які проходять на ігровому порталі mobilepokerclub.ru. Це досить відомий і популярний покерний клуб, який об'єднує азартних гравців з усього світу і дає їм можливість показати свою майстерність і заробити грошей. Турніри припускають найбільш поширений вид покеру - техаський холдем і само собою, грати ви зможете в двох різних режимах.
Перший режим - тренувальний. Тут ви можете використовувати умовну валюту і відточувати свою майстерність. Другий режим, найбільш цікавий і перспективний передбачає, що грати ви будете вже на справжні гроші, а значить, можна як заробити, так і програти поставлену суму.
Безліч варіантів поповнення балансу, регулярні акції та інші фішки цього додатка дозволять вам не витрачати час і сили на спробу закинути грошей на свій баланс, практично відразу ви можете почати гру і стати переможцем, багатим переможцем;)
З важливих особливостей варто відзначити, що грі потрібен постійний доступ в інтернет, але це звична ситуація для будь-якого онлайн-події, так що, чи не будемо дивуватися.
Як підсумок, додаток Mobile Poker Club це хороша можливість приємно провести час якщо ви любите покер і азартні ігри, а якщо ви професіонал, то воно цілком може стати вашим джерелом постійного доходу.

завантажити Mobile Poker Club 4.16.1.761 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 4.16.1.761 (33)
дата завантаження 2016-07-26 16:30
Розмір 7.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.1+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-26 19:36:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(250)
3.87★ 77.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/05/19 00:53
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |