Carmageddon
3.4 (228)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Спочатку гра створювалася з двох причин, перша - натхнення від фільму "Смертельні перегони 2000", датованого аж 1975 роком, друга причина - розробникам просто набридли звичайні гонки. Їм хотіло більшого, руйнувань, крові, вбивства і всього іншого, що ми можемо спостерігати у самій грі. Так що добиватися перемоги ви зможете абсолютно різними способами, наприклад перетворити на криваве місиво всіх пішоходів на карті (але їх дуже багато, та ще й корови попадаються), ви можете знищити автомобілі супротивників, так що до фінішу доїдете тільки ви, або можете як в класичних гонках гнати на всіх парах в надії що вас не знищать і що ви зможете приїхати першим, проїхавши величезна кількість кіл, так чи інакше, вибір за вами ;) Найважливішою відмінною рисою гри є божевілля, яким вона просто просякнута, тут божевільні автомобілі, божевільні водії і ви теж стаєте таким же, з головою занурюючись у цей хаос, трощачи і ламаючи все що попадається в зону видимості. Як це не дивно, але навіть на цих полях смерті і анархії є поліція, стикатися з якою я б вам не рекомендував, тому що їхні автомобілі дуже міцні і сидять в найміцнішій броні, а якщо ви потрапите, то кілька тонн охолодженої свинини на дах чекає вас! Спускаючись на землю звернемося до фактів, бо тут вас чекає 28 абсолютно неосудних супротивників, 11 відморожених локацій, режим кар'єри включає 36 рівнів насильства, кілька інших режимів гри для розваги, 30 різних автомобілів, можливість налаштовувати управління, класичні ефекти і безліч нагород. Гра на жаль платна, але є Promo версія, яка передбачає добу безкоштовного доступу, але повірте, цього буде мало!

Реклама

завантажити Carmageddon 1.8.507 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
- Improvements to the stability of the game.
- The Car Pack and Track Pack IAP can now be purchased again. If you’d previously bought these items, attempting to buy them again will restore them.
- Fixed the speed UI so it shows when driving under 100mph.
- Fixed the “Rate Me” functionality.
- Made adverts less intrusive (we only show ads for Carmageddon Crashers).
- Updated the twitter handle to point to @CrashersGame
Загальна інформація
версія 1.8.507 (507)
дата завантаження 2017-08-16 07:28
Розмір 66.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(228)
3.44★ 68.74%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/05/12 06:58
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |