шпалери для ASUS Google Nexus 7 (2013)

19.07.2014

Дизайнери зі студії nataliLWP приготували гарний подарунок всім власникам андроїда - якщо у вас немає можливості відправитися на райський острів, то ви можете завантажити ці шпалери!

14.02.2014

Додаток «Валентин Париж живі шпалери», це прекрасний спосіб прикрасити ваш мобільний пристрій напередодні 14 лютого - дня Святого Валентина! Налаштуйте себе і свій андроїд на відповідний настрій!

27.10.2013

Додаток Space City Free 3D Живі Шпалери це нове прикраси для вашого андроїда, зроблене вже відомим нам розробником OXON, так що якщо ви стикалися з їх продуктами раніше, то вже знаєте що чекають вас тільки позитивні враження і відмінна робота програми. На цей раз нас вирішили побалувати відмінними живими шпалерами на тематику космічного міста, особливості програми далі ;)

04.09.2013

Додаток Real Racing 3 WallPapers створено для всіх любителів гонок і фанатів однойменної гри зокрема. Дякувати за цей шедевр варто компанію Electronic Arts, яка цим новим продуктом неймовірно задерла планку в світі гонок на планшетах і мобільних телефонах, саме цій грі і присвятили дану добірку чудових шпалер.

24.08.2013

Додаток Asphalt 8 Wallpapers HD створено для всіх прихильників гоночного творіння розробників з Gameloft, які марять черговим заїздом у сні і наяву. Тепер ви можете не розлучатися з кращими моментами і красивими автомобілями ще довше, встановивши собі цей набір шпалер.

15.08.2013

Додаток Dreams Free 3D Живі Шпалери це продовження хрестового походу розробника OXOM, який явно вирішив раз і назавжди покінчити з одноманітністю і нудними робочими столами. Це не перші і явно не останні шпалери які можуть порадувати всіх користувачів андроїда, прикрасивши і пожвавив їх робочий стіл, причому безкоштовно ;)

23.07.2013

Додаток FlyIsland Free 3D Живі Шпалери це новинка від вже полюбився нам видавця, який вирішив створити шпалери всіх видів і кольорів, завоювати звання кращого у своїй справі і ваші серця, само собою. На цей раз прикрасити свій андроїд вам пропонується барвистим островом, який ширяє в небі на тлі фантастичних пейзажів.

28.06.2013

Додаток Panoramic Screen це не просто чергові живі шпалери для вашого андроїда, це програма яка може створити об'ємну панораму з інших шпалер чи іншого зображення і помістити її на ваш робочий стіл! При цьому все це робиться без серйозного збитку для батареї, так що сміливо можете встановлювати і користуватися.

17.06.2013

Додаток Nature Free HD це чергові живі шпалери для вашого андроїда, що підтримують навіть саме високий дозвіл і готові показати вам всю силу і красу природи вас навколишнього. Вони нові, дуже красиві, містять відмінну анімацію і доступні для вас абсолютно безкоштовно, хіба можна бажати більшого?

04.06.2013

Додаток Aircraft HD це живі шпалери для вашого андроїда з дуже незвичайною тематикою, в даному випадку це літаки і аеропорт! Шпалери неймовірно красиві, само собою володіють анімацією, що і робить їх живими і вони чудово підійдуть для будь-якого пристрою, не залежно від форм-фактора.

11.05.2013

Апокаліпсис це жахливо, трагічно і само собою ніхто не хотів би застати його, але тільки якщо апокаліпсис не показують на екрані телевізора. Але розробники з OXSIONSOFT пішли трохи далі і тепер ви можете спостерігати справжній апокаліпсис на своєму робочому столі, для цього потрібно встановити безкоштовні шпалери Apocalypse 3D Live Wallpaper!

29.04.2013

Живі шпалери для андроїда під назвою Blue Marble HD доступні вже сьогодні для вас, вони готові перетворити вигляд вашого робочого столу приголомшливим видом на нашу рідну планету. Шпалери виконані за останніми технологіями і демонструють неймовірну красу і можливості сучасних графічних процесорів.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |