Системні для ASUS Google Nexus 7 (2013)

26.11.2021

Розробники з Kolibri Games підготували прикольний симулятор на тему кулінарії та ресторанного бізнесу, де ви маєте як взяти на себе роль управлінця, так і відповідати за кухню.

23.06.2015

Давно не було у нас корисних додатків і ось на очі потрапив досить оригінальний лаунчер для андроїда, який насправді корисний, особливо для дітей і пенсіонерів.

11.02.2015

Дуже цікавий додаток для андроїда яким встигли скористатися вже більше 100 мільйонів чоловік, звідки така популярність? - Давайте розберемося!

26.11.2014

Час роботи без підзарядки продовжує хвилювати більшість власників мобільних телефонів сьогодні, на жаль виробники цим охадачени не всі, тому впряглись і розробники пропонуючи свої рішення.

09.08.2014

Всім привіт, сьогодні ми поговоримо про оновлення магазина Google Play. Нова версія має номер 4.9.13 і на протязі двох тижнів стане доступна для всіх Android-пристроїв. В цілому все залишилося колишнім, але якщо ви перейдете в меню конкретного програми або гри, то побачите новий дизайн в стилі Material Design. Матеріал Дизайн Основна заставка стала більше і тепер розташовується у верхній частині, нижче йде коротка інформація і кнопки можливих дій. У наступному вікні відображається рейтинг додатки, жанр і схожі ігри.

20.04.2014

Додаток TeamViewer відомо вже не перший рік і допомогло вже мільйонам людей у всьому світі, ним користуються різні майстри та технічні підтримки по всьому світу, нарешті воно з'явилося і на андроиде!

18.04.2014

Додаток Pushbullet для андроїда це черговий крок вперед в питанні використання свого телефону, а точніше чергова спроба інтегрувати цей самий телефон глибше у ваше життя ...

20.03.2014

Всім привіт, друзі! І сьогодні ми поговоримо про оновлення мобільного магазину додатків, Google Play. Версія 4.6.16 отримала не тільки нові функції, але і злегка оновлений дизайн.

08.10.2013

Програма xCore Antivirus допоможе вашому андроїду залишатися під захистом від більшості зловмисних програм яке, на жаль, стає все популярнішим для зростаючої аудиторії користувачів, віруси розвиваються, стають хитрішими і менш помітними, але й опозиція розвивається, створюючи все нові системи стеження і знешкодження, одну з таких ми зараз вам і хочемо представити.

29.09.2013

Signal Booster 2X - це додаток, що дозволяє швидко відновити ваш сигнал зв'язку (3G/4G/LTE і Wi-Fi), і навіть збільшити його в два рази в зоні слабкого покриття. Поки йде процес поліпшення якості зв'язку, ви можете насолоджуватися приємною анімацією в стилі Droid. Все що вам потрібно, це натиснути на кнопку «прискорювач сигналу», почекати 10 секунд, і ви можете отримувати задоволення від неймовірної швидкості сигналу і Wi-Fi.

19.09.2013

Додаток Clean Master це паличка-виручалочка для вашого андроїда, яка містить все що тільки можна придумати для очищення системи від процесів, непотрібних файлів і іншого сміття. Унікальність і зручність програми полягає в тому що вона одночасно об'еденяєт те, що зазвичай розбивається на дві, три або навіть більше окремих програм.

09.08.2013

Додаток NQ Security Multi-language дозволить вам захистити свій андроїд від всіляких вірусів та іншого шкідливого ПЗ. Видаляйте шкідливі і шпигунські програми, відстежуйте трояни, захистіть свій телефон або планшет від злому, причому зробити це можна абсолютно безкоштовно!

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |