G-сенсор для ASUS Google Nexus 7 (2013)

15.09.2011

Racing Penguin 2 - це найкраща, за словами авторів, безкоштовна гра. У цій грі ви будете в ролі пінгвіна, який відвідує різні куточки світу дуже цікавим способом.

02.08.2011

Nesoid - Емулятор NES. Запуск ігор на весь екран, підтримка "світлового рушниці" - охотьтесь на качок.

30.04.2011

Mr. Runner весела гра для android, гра просто просякнута динамізмом і не відпустить вас довгий час. У грі для android Mr. Runner ви керуєте біжучим чоловічком, який біжить по тунелю в очікуванні того що на нього впаде стеля, щоб цього уникнути необхідно або прискорюватися або зупинятися у безпечних місцях. По дорозі вам зустрінуться безліч пам'яток зі всього світу.

29.04.2011

Freddy Budgett - аркадна 3D гра для android з використанням G-сенсора. Freddy Budgett по своїй суті нагадує лабіринт або teeter, але набагато більш яскрава і кумедна. У грі вам необхідно за допомогою G-сенсора провести надуту жабу з точки A в точку B, уникаючи пасток.

17.04.2011

Gotcha - аркадна гра, вам доведеться, за допомогою G-сенсора, керувати кораблем прибульців і викрадати різну живність з ферми.

13.04.2011

PinMan - Стрес? Потрібно його на кому-небудь зігнати? PinMan тут, щоб допомогти! Кидайте його на всі боки, перевертайте його з ніг на голову, кидайте в нього предмети і причіплюємо його за допомогою кнопок! З повною двомірної 'лялькової' фізичної симуляцією і динамічними ефектами крові.

05.04.2011

Abyss Attack Shooter - гра з жанру космічних леталок для android, проте в даному випадку ворогами для вас стануть різноманітні мікроорганізми, амеби і бактерії. Дії гри відбуваються в у якому то живому організмі, який вам, власне, і доведеться очищати від шкідників. Графіка в грі для android Abyss Attack Shooter вражає фарбами і динамізмом, управління літальним апаратом здійснюється за допомогою G-сенсора.

19.03.2011

GrandPrix Live Racing - Хороший тривимірний симулятор гонок на болідах формули 1. Звичайно не повний айс, але поганяти можна. Версія: 1.01

11.03.2011

Tightrope Hero 1.0.1 Завдання гри Tightrope Hero, керуючи акселометр, не дати впасти канатохідцю. Задачу ускладнюють птахи, які сідають в різних кількостях на краю жердини.

10.03.2011

Напевно кожен пам'ятає таку гру, як Line Rider ще з Windows Mobile. Тепер це Droid Rider для Android! Для тих, хто не знає - в цій грі потрібно малювати шлях для андроїда на скейті, використовуючи різні інструменти. Непогана вбивалки часу, поки що готових рівнів немає, малюємо самі

03.03.2011

Skyball - утримуйте м'яч на трасі і дістаньтеся до фінішної межі, що не полетівши в невідому прірву. У цій 3D грі для андроїд закони фізики були злегка деформовані, що означає вгору - це вниз і навпаки, для того, щоб змусити вас почувати себе повністю втраченими і дезорієнтованими.

15.02.2011

Ви знищувач "мікробів" - слимаків стремлящіхся заполонити нашу планету, хоча, якщо подивитися на захисника землі, то невідомо, хто ми і де ми), особливий інтерес в грі починається після 5 рівня, але д звертаючись до 11-го вже хочеться розбити телефон т.к. противник падає постійно

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |