Age of Dragon
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Age of Dragon це RPG для андроїда, яка пройшла всі стадії еволюції і являє собою якісний, але усереднений товар саме для мобільних платформ, який готовий вам замінити більш повноцінні проекти за відсутністю ПК.

Підготували гру в студії Usfun Games, яка базується в Китаї і випускає гри здебільшого для внутрішнього ринку, користувачів там більш ніж достатньо. Однак, як всі ми вже давно знаємо, саме китайці люблять «копіювати» різні ідеї, розробки, товари та інше, так що, не дивуйтеся, якщо буквально на кожному кроці ви побачите шматочок тієї чи іншої гри, яка вам подобалася раніше.


Почнемо з елементарного, наприклад з назви гри, якщо поміняти два слова місцями і відкинути привід, то ми отримаємо назву знаменитої на весь світ рольової гри ... випадковість? Може і так. Далі, якщо придивитися до опису, яке запропонували нам розробники, то відразу з'явиться назва «Штормград», впевнений, ви і так знаєте де вже є таке місто і вдруге в збіг віриться вже трохи менше ... Далі більше, як ви розумієте .

Описувати геймплей у всіх подробицях якщо чесно не хочеться, тому що я відверто боюся повторитися, краще скажу про те, що незважаючи на копіювання, скомпонували все досить вдало і мені складно сказати про те, що гра вийшла поганий, немає, вона не виглядає як жертва мерзенного експерименту, яку спотворили і кинули помирати. Це симпатичний і прекрасно працює продукт, більш того, якщо ви не знайомі з цим жанром, то мало що зможе вас збентежити ... Боюся приблизно в такому ключі гру нам і належить сприймати, тому що свою популярність вона отримає.


Особливості гри:

  • Зберіть загін, більш ніж з 5 героїв
  • Кожен герой унікальний, можна зібрати будь-яку комбінацію
  • Озвучка, ефекти і інші дрібниці на висоті, повне занурення!
  • Багато професій на вибір
  • Реальна конкуренція і битви між гравцями
  • 50 видів різних монстрів і більше 20 епічних босів, але буде ще більше
  • У грі немає реклами!

Недоліки гри:

  • А ось без доната рольові ігри не обходяться


Підсумок: так, в грі Age of Dragon вкрай мало ексклюзивних ідей, якими можуть похвалитися топові проекти, однак, вона якісна і цікава, мені здається цього досить.


Реклама

завантажити Age of Dragon 1.0.0 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Загальна інформація
версія 1.0.0 (2)
дата завантаження 2018-03-27 13:22
Розмір 96.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86 mips
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

PLUGIN

PLUGIN

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/28 08:56
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |