Dino War
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Dino War це стратегія для андроїда, яка цілком і повністю побудована на вже наявних в жанрі принципах і навіть отримала гарну, сучасну графіку, само собою, тут будуть і вороги, яких ви що раніше не зустрічали і озброєння, з яким ви ще не стикалися, однак, за частиною геймплея вона не запропонує абсолютно нічого нового.

Підготували гру в студії Funplus Interactive (Hong Kong) Limited і це їх перший проект, так що, нічого дивного в тому, що вони не стали вигадувати нічого принципово нового, запропонувавши нам уже випробуваний і досить надійний варіант.


Геймплей, як ви вже зрозуміли, тут стандартний, в рамках якого вам пропонують базу, яку потрібно будувати і турбуватися про її обороні, стежити за дослідженнями і технологіями, здобувати нові види озброєння і роди військ. Не обійшлося і без необхідності розширюватися, а значить, вам доведеться зустріти різноманітних супротивників, які будуть люто боротися за свою територію.

Цікавою видалася історія, яку розробники вклали в сюжет гри, згідно з яким, дії розгортаються в недалекому майбутньому, коли вчені нарешті змогли адекватно розібратися з законами еволюції і почали експерименти над тваринами, однак, експерименти зайшли занадто далеко і тварини опинилися приблизно на тому ж рівня розвитку що і люди, вирішивши скласти їм солідну конкуренцію в боротьбі за території, ресурси і виживання виду як приватність. Так що, воювати нам належить з великими, сильними і розумними тваринами, а ось вже результат залежить виключно від вас.


Особливості гри:

  • Круті і потужні звірі, які будуть вам протистояти
  • Повноцінна війна з усіма наслідками, що випливають
  • Приємна, сучасна графіка
  • Збирайте ресурси і будуйте оборону, це необхідно для виживання
  • Глобальний чат, для спілкування з іншими гравцями
  • У грі немає реклами!

Недоліки гри:

  • Реклами тут поки немає, може бути пізніше і з'явиться, а ось Донат вже присутній

Підсумок: типова стратегія Dino War є середнім представником середнього класу, все в міру нудно і цікаво, в міру красиво і захоплююче, так що, якщо історія вас зачепила - можете перевірити, як вийде з грою;)


Реклама

завантажити Dino War 0.2.2 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
The display issue of the items price in store fixed.
Загальна інформація
версія 0.2.2 (184)
дата завантаження 2018-02-12 01:26
Розмір 97.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/25 10:06
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |