War of Mafias: Zombies Secret
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра War of Mafias: Zombies Secret це покрокова стратегія для андроїда, яку вирішили зробити в сучасній манері подачі цього жанру, коли вам потрібно зібрати команду і битися за виживання, причому вашими ворогами стануть не тільки зомбі, але і представники інших банд, під керуванням інших гравців.

Підготували гру в студії NPOL GAME, яка раніше ніде не встигла засвітитися, тому що це її перший проект і на жаль, особисто у мене до нього маса претензій, особливо з точки зору логіки того, що відбувається.


Безумовно, гра отримала сюжет, потрібно ж пояснити як вийшло так, що мафія воює із зомбі. А вийшло все досить просто - черговий апокаліпсис, який викосив величезна кількість населення, кругом хаос і натовпу зомбі. Однак, в найвідповідальніший момент саме мафія виявилася при зброї і досить успішно відбилася від навали мерців. Що дивно, угруповання не стали об'єднуватися перед лицем спільного ворога, а вирішили діяти незалежно один від одного, набираючи міцних хлопців і заново вибудовуючи всю інфраструктуру, не забуваючи при цьому воювати з конкурентами, за владу над тим, що залишилося від суспільства ...

Геймплей досить насичений, тому що включає і економіку і битви і будівництво міста та інші особливості, пов'язані з розвитком своєї кримінальної імперії. Зроблено все досить красиво і по візуальної частини претензій немає, в усякому разі, поки ви не дійдете до боїв ... У боях ситуація дивна, так як ходити і вам і зомбі доведеться по черзі, але при цьому, коли зомбі будуть нападати і « кусати »ваших персонажів - ніхто з них не перетвориться на зомбі, що теж йде в розріз всіх канонів жанру.


Особливості гри:

  • Зрозумілий геймплей і просте управління
  • красива графіка
  • Безліч шляхів розвитку
  • Безліч цікавих персонажів з унікальними здібностями
  • Боріться з іншими гравцями в режимі PvP
  • всілякі досягнення
  • У грі немає реклами!

Недоліки гри:

  • Присутні внутрішньоігрові покупки

Підсумок: якщо ви шанувальник саме теми зомбі, то гра War of Mafias: Zombies Secret викличе більше питань, ніж позитивних емоцій, а ось якщо ви цінуєте насичений і різноманітний геймплей, то вона вам сподобається.


Реклама

завантажити War of Mafias: Zombies Secret 1.0.0 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Загальна інформація
версія 1.0.0 (13)
дата завантаження 2018-01-20 12:21
Розмір 91.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/21 08:19
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |