Scary Neighborhood
4.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Scary Neighborhood це квест-головоломка для андроїда, яку з якоїсь причини оголосили «симулятором», що в корені не правильно, так як все, що відбувається тут складно прив'язати до подій, регулярно відбуваються в реальному житті і навколо нас.

Підготували гру в студії SMG - Super Megatron Games, на рахунку якої маса інших проектів, але саме цей отримав рейтинг 16+, виною тому сцени насильства, без яких тут за сюжетом не обійтися, так що, майте на увазі!


За сюжетом, нашого головного героя звуть Бен і він досить цікавий, при цьому, як видно, у нього маса вільного часу, так як більшу його частину він почав приділяти спостереженню за своїм сусідом, який веде себе дуже підозріло. Одна справа спостерігати, інше - проникнути в його будинок, що Бен і зробив, проте, закінчилося все досить сумно, так як сусід зловив його і тепер нам потрібно рятуватися, пробираючись через страшні приміщення сусідського будинку, які таять в собі масу секретів і жахливих знахідок .

З моменту взяття в полон сюжет починає розгортатися в належному ключі, так як опам'ятаєтеся ви в підвалі, де злий сусід катував і вбивав людей, тут же зустрінете вашого друга, який пропав пару тижнів назад, він же навчить вас азам виживання в цьому страшному місці і само собою , ви спробуєте вибратися на свободу, але це довгий і дуже небезпечний шлях, пройти який зможуть тільки відважні і розумні гравці, тому що крім суцільного жаху вас чекає і маса головоломок, вирішуючи які ви будете наближатися до заповітного виходу ...


Особливості гри:

  • Красива графіка, над якою неабияк попрацювали
  • Похмура, страшна і лякає середу
  • Багато цікавих завдань з найрізноманітніших жанрів
  • Підказки, ключі та інші предмети, які потрібно буде знайти
  • Розставляйте пастки, щоб вижити

Недоліки гри:

  • Досить високі вікові обмеження
  • Реклама і Донат

Підсумок: якщо любите ужастики, то гра Scary Neighborhood це саме те, що вам потрібно, у всякому разі, ознайомившись з нею, ви точно зрозумієте, якого сусіда вам би не хотілося бачити в реальному житті і почнете цінувати тих сусідів, які є на даний момент;)


Реклама

завантажити Scary Neighborhood 1.0 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2018-01-12 17:24
Розмір 84.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/13 09:22
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |