Tash n Trash Rush
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Tash n Trash Rush це пригодницька аркада для вашого андроїда, в якій вас чекає відразу кілька варіантів розвитку цього багатогранного жанру, зокрема, тут є і елементи Ранера і пригалок і багато чого іншого, а найкрутіше криється в оформленні, незвичному для нашого приївся погляду.

Підготували гру в студії Mars 1982 Ltd і про її популярності рано судити, з'явилася вона тільки вчора, більш того, це перший проект від даних розробників, але на подив, вони прийшли не з порожніми руками. Як виявилося, до появи на мобільних телефонах вже близько півмільйона людей познайомилося з нашими героями завдяки коміксу, автори якого, вирішили порадувати своїх фанатів появою гри, що досить мило з їхнього боку, тим більше, гра зроблена дуже якісно.


З геймплеєм мудрувати явно не стали, відразу пропонуючи нам два режими гри - нескінченний і пригоди, само собою, найбільший інтерес представляють саме пригоди, так як містять більше варіантів розваг, так що на них і звернемо свою увагу. Зокрема, починаємо ми з класичного Ранера, в рамках якого потрібно пройти на вагонетці цілий рівень, перестрибуючи через різні перешкоди і інші пастки, яких тут досить багато, причому здебільшого через особливості оформлення, але до цього можна звикнути. Потім, вам буде запропоновано рівень в якому наш герой падає, а вам знову доведеться уникати небезпек і ухилятися від всіляких перешкод, що в загальному-то теж не в новинку, але приємно бачити, коли все це відбувається в рамках однієї гри і навіть трохи прив'язане до оповідання, так як в основу гри ліг комікс, в стилі якого вона і оформлена, що теж приваблює заслужену увагу.


Особливості гри:

  • Два глобальних режими гри
  • У режимі пригод вас чекає маса форматів відбувається
  • Гра заснована на однойменному коміксі
  • Досить висока складність
  • круте оформлення

Недоліки гри:

  • Реклама і невеликий Донат

Підсумок: складно сказати як наявна фанатська база відреагує на гру Tash n Trash Rush, але будемо сподіватися, що реакція буде гідною працям, прикладеним розробниками.


Реклама

завантажити Tash n Trash Rush 1.2.4 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
Improve performance! Follow Tash n Trash see description!
Загальна інформація
версія 1.2.4 (19)
дата завантаження 2018-01-08 17:23
Розмір 24.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

додавати чи змінювати події календаря та надсилати електронні листи гостям без відома власників

Дозволяє програмі додавати, вилучати та змінювати події, які можна редагувати на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати повідомлення від імені власників календарів або змінювати події без відома власників.

записувати аудіо

записувати аудіо

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/09 09:20
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |