Dead Mist: Last Stand
4.4 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Dead Mist: Last Stand це шутер про зомбі для андроїда в якому ви будете стріляти в зомбі, що досить логічно, однак, розробникам варто віддати належне, так як вони дуже постаралися зібрати в грі похмуру атмосферу і деякі інші важливі фішки жанру, які деякі чомусь ігнорують.

Підготували гру в студії SergeChateau_u, назва якої швидше схоже на те, що перед нами незалежний розробник, але одне можу сказати точно, проект цей вже не перший, причому навіть не перший про зомбі, так що хоч якийсь досвід уже був і ніби як гра стала трохи більш сучасною, але ми тут на те і є, щоб подивитися всі її сильні і слабкі сторони.


Геймплей дійсно передбачає звичний для всіх формат шутера, але як завжди, навіть тут не обійшлося без деяких обмежень, які накладає мобільна платформа, для якої гра і була підготовлена. Так, у вас буде можливість вільно переміщатися, але тільки в межах невеликої зони вашого табору, який і потрібно охороняти в першому завданні. До табору, його обороні і адекватності зомбі (як би дивно це не прозвучало) є серйозні питання. Наприклад, навіщо залишати в таборі відкриті ворота, навіть якщо метровий паркан зомбі тут затримує, причому зламати вони його не можуть. В результаті деякі зомбі в прямому сенсі слова застряють в забору і ви їх можете спокійно застрелити, а деякі проникають через відкриті ворота і відразу, як по навігатору, направляються або в вашу сторону, або в сторону чогось важливого в таборі, що теж ніхто не спромігся захистити магічним парканом. Крім цього у вас точно виникне проблема зі знищенням зомбі, так як в тіло ви можете хоч всю обойму випустити, результату мало, а ось одне-два попадання в голову і все, зомбі немає, що відверто кажучи дивно, особливо для такого шутера.

Сильна сторона гри - похмура атмосфера, так як дії будуть відбуватися вночі, в тумані і виглядає все це реально страшно, за що можна пробачити грі багато інших проблем, адже саме атмосферою останнім часом вкрай мало хто займається, а даремно!


Особливості гри:

  • Шутер від першої особи, відмінно!
  • Похмура, страшна атмосфера
  • Десять видів зомбі
  • Три види зброї, у якого постійно закінчуються патрони

Недоліки гри:

  • Реклама і невеликий Донат - не проблема
  • Проблема з логікою, яка тут місцями порушена або відсутня

Підсумок: безумовно, гра Dead Mist: Last Stand це не шедевр і не еталон, в кращому випадку її можна розмістити на середні позиції умовного рейтингу, але багатьом конкурентам варто поглянути на похмуру атмосферу і задуматися, тому що саме її часом і не вистачає.


Реклама

завантажити Dead Mist: Last Stand .9 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
Multiplayer Client mode Added!
Single Player mode improved.
-23 new zombies
-New levels of difficult
-New effects
-Weapons improved
-New Weapon "Axe" added.
Загальна інформація
версія .9 (3)
дата завантаження 2018-06-25 12:37
Розмір 87.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.35★ 87%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/09 08:17
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |