Surface: Lost Tales Collector's Edition
0 (0)

Surface: Lost Tales Collector's Edition

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Surface: Lost Tales Collector's Edition це головоломка для андроїда, основною фішкою якої стане пошук предметів, ніж даний жанр та славиться, особливо, коли гра виходить з-під пера розробників зі студії Big Fish Games, з творчістю якої ми вже давно знайомі, так як на їхньому рахунку подібних ігор вже далеко не один десяток, так що, свою справу вони знають.

Є у цих авторів і свій очевидний мінус, навіть кілька, якщо вже так розбиратися. Один з них - все їх гри трохи схожі, на щастя, не сюжетом, але якщо ви грали в більшу їх частину, то тенденції неодмінно помітите, таке подобається далеко не кожному. Другий не менш важливий момент - їх гри рідко бувають безкоштовними, в даному випадку ситуація аналогічна, скачати, звичайно, ви можете її абсолютно безкоштовно, а ось якщо захочете пройти до кінця, плюс отримати спеціальну главу, то приготуйтеся заплатити близько чотирьох доларів, що ні так вже й мало, як мені здається ...


Однак, повернемося до сильної сторони гри, а саме - до сюжету! На цей раз нас чекає трохи дивний і незвичайний підхід навіть в рамках цього жанру, бо мова піде про декількох казкових персонажів, які якимось містичним чином примудрилися застрягти в нашому світі, а ваш герой не тільки їх бачить, а й вирішив розібратися з виниклої ситуації і нормалізувати все, що відбувається.

Допомогти казковим героям можна досить просто - потрібно знайти відсутні сторінки книг, щоб ті змогли повернутися назад, але для цього доведеться знайти масу інших предметів і досліджувати кілька локацій, не забуваючи оборонятися від злобного переслідувача, який теж прийшов з казки, але налаштований не так вже і дружелюбно ...


Особливості гри:

  • Два світи, казковий і реальний, обидва вас чекають;)
  • Рятуйтеся від злого мисливця, тільки так можна дістатися до фіналу
  • Різні герої, які відомі за багатьма казками
  • Додаткова глава розповість зовсім іншу історію ...
  • Багато локацій і приємна графіка
  • Як завжди, просте управління

Недоліки гри:

  • Повна версія гри платна, обійдеться всім бажаючим в 4 долари

Підсумок: гра Surface: Lost Tales Collector's Edition це типовий представник квестів від студії Big Fish Games, так що, вас як зазвичай чекає захоплююча історія, відточена графіка і управління, само собою, максимум задоволення за гроші, так що, нічого незвичайного;)


Реклама

завантажити Surface: Lost Tales Collector's Edition 1.0.0 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Загальна інформація
версія 1.0.0 (15)
дата завантаження 2018-01-06 18:11
Розмір 46.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/07 08:09
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |