Survivor Royale
4.2 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Survivor Royale заявлена як стратегія для андроїда, з чим досить складно посперечатися, тому що думати і будувати плани тут доведеться, проте, мені здається вона більше підійде до формату екшену, без якого тут теж не обійшлося, причому чим далі - тим його буде більше!

Підготували гру в студії NetEase Games, на рахунку якої вже кілька проектів про виживання, як позиціонується і цей, ось тільки ніяких зомбі тут не буде, головні ваші вороги - такі ж гравці як і ви!


Найдивовижніше в цій грі - геймплей, а якщо точніше, то сама ідея гри, за основу якої взяли жорстокий сюжет популярних фільмів, один з яких, до речі, називався «Коммандо», де на ізольований острів закинули ув'язнених, видали їм зброю і обіцяли відпустити того єдиного, хто зможе вижити в цьому пеклі.

Ідея того, що відбувається в тому, що вас, так само як і ще 99 інших гравців закидають на локацію, де вам і повинен знищувати один одного. Зброї спочатку у вас немає, так що перше завдання - знайти його, після чого, шукати інших гравців і знищувати їх, або почекати коли вони самі один одного вимотають і добивати, тактика може бути різною, але чим менше буде залишатися гравців - тим менше буде ставати локація, так що рано чи пізно ви обов'язково зіткнетеся з кимось і вам доведеться за себе постояти.

Не складно здогадатися, що навіть при наявності обмеження 16+ через жорстокість гравцям ідея сподобалася, так що, їх кількість активно наближається до 5 мільйонів, а я в свою чергу рекомендую і вам приєднатися до подій;)


Особливості гри:

  • Прості правила - 100 гравців і всього 1 вижив
  • Величезні території, які легко вміщають таку кількість гравців
  • Реальні бойові умови, які складаються з різних особливостей місцевості
  • Можна об'єднуватися з іншими гравцями
  • Зброя і транспорт зроблені дуже реалістично
  • Ніякої реклами, що дивно

Недоліки гри:

  • Без доната, на жаль, обійтися не вийшло

Підсумок: гра Survivor Royale це не тільки відмінний і цікавий екшен з елементами стратегії, це ще й оригінальний проект, який активно набирає популярність, пропускати таке протипоказано!


Реклама

завантажити Survivor Royale 1.138 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
1,New Season: S5
2,New Fashion:Underground boxer
Загальна інформація
версія 1.138 (38)
дата завантаження 2019-01-05 00:05
Розмір 36.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

записувати аудіо

записувати аудіо

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.15★ 83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/05 08:48
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |