TapTap Savanna
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра TapTap Savanna це не тільки дуже класичний клікер, це гра яку зібрали в Кореї, а для сучасних геймерів це не порожній звук, тому що саме звідти виходить дуже багато затягують і цікавих проектів.

Для андроїда гру підготували в студії P9G, яка практично невідома на даний момент серед гравців, однак, це вже не перша їхня гра, яка, будемо сподіватися, принесе їм трохи популярності і мотивує на створення нових проектів, які ми і оцінимо.


Геймплей, особливо за мірками клікера тут один з найбільш класичних, що можна придумати, але, що приємно, це не відбилося на графіку, яку сміливо можна назвати красивою, цікавою і навіть зачаровує!

Але, повернемося до геймплею ... може бути багато з вас, хто є шанувальником цього жанру вже знайомий з таким старим клікером, в якому потрібно «штовхати» дерево, яке росте і, до речі, це клікер який можна пройти;)

Так ось, в нашому випадку нас теж чекає дерево, але так як гра сучасна, то і наявність деяких особливостей тут теж обов'язково, зокрема, зростання дерева буде зачіпати весь навколишній світ, перетворюючи його і роблячи дуже, дуже красивим, що вкрай приємно навіть просто спостерігати!

Крім цього, в грі досить велика увага приділена тваринам, які тут виявилися мирними створіннями, які будуть приходити до вашого дереву і милуватися ним, даючи вам багато нових ігрових можливостей, так що, чи не проганяйте їх;)


Особливості гри:

  • Спокійний і дуже комфортний геймплей
  • Подорожуйте по навколишнього світу і насолоджуйтеся його красотами
  • Всі тварини тут дуже добрі, цінуєте це
  • Гра підходить для всієї родини
  • Гра відмінно оптимізована для всіх типів екранів
  • Дуже приємна графіка

Недоліки гри:

  • Як і в будь-якому іншому клікера, тут не обійшлося без доната і реклами

Підсумок: класика, вона і є класика, хтось зрозуміє гру TapTap Savanna і буде їй насолоджуватися, а хтось її просто не зрозуміє, але, для тих хто не зрозуміє, сьогодні у нас з'явиться ще багато інших цікавих ігор.


Реклама

завантажити TapTap Savanna 1.0 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
bug fix
Загальна інформація
версія 1.0 (92)
дата завантаження 2018-01-20 11:58
Розмір 40 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/12/31 08:05
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |