Trainer Legend
4.1 (92)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Trainer Legend це карткова гра для андроїда, побудована за принципами знаменитих проектів, таких як Hearthstone і їм подібних, тільки тут зібрані герої з покемонів, що, до речі, теж популярна тема.

Підготували гру в студії Adrienne Yates, що досить дивно, так як покемони це не їх продукт, однак, будемо сподіватися, що вони придбали ліцензію на використання цього товарного знака ...


Геймплей, якщо розбиратися, гра отримала дуже насичений, тут присутній відразу кілька цікавих сторін, про які ми вам і постараємося розповісти.

Для початку саме колекціонування - тут вам потрібно буде не тільки збирати карти з різними героями, а й розвивати їх здібності, відточуючи їх у численних сутичках з іншими гравцями. Тут варто зазначити, що героїв в грі величезна кількість, зокрема, розробники заявляють, що їх більше 500 ... а це, самі розумієте, величезна кількість!

Другий важливий момент - це битви, в яких належить відточувати свою тактику, тут, до речі, не зайвим буде і вивчити більшість героїв, так як набагато простіше боротися проти супротивника, навички якого вам відомі.

Однак, слабкою стороною гри може стати її зовнішній вигляд, який для більшості буде досить незвичним, в своєрідному стилі «аніме», зі спрощеної анімацією і іншими фішками, які характерні для цього жанру, що безумовно, відіб'ється на конкуренції в рамках жанру.


Особливості гри:

  • Зберіть колекцію з більш ніж п'яти сотень героїв
  • Кожен герой має унікальний здатності, які можна розвивати
  • Боріться на арені з іншими гравцями, тут у кожного є шанс на перемогу
  • Незвичайна система прокачування теж буде багатьом цікава
  • У грі немає ніякої реклами

Недоліки гри:

  • Присутній платний контент
  • Досить скромна локалізація

Підсумок: гра Trainer Legend отримала досить цікавий геймплей і масу інших плюсів, так що, сильних сторін тут досить, проте, продукт це все ж специфічний і освоювати його стане далеко не кожен.


Реклама

завантажити Trainer Legend 1.2.0 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
Trainer Legend
Загальна інформація
версія 1.2.0 (1600)
дата завантаження 2018-04-01 07:46
Розмір 86.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(92)
4.1★ 82.07%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/12/29 08:41
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |