G-Switch 3
0.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра G-Switch 3 це вже третя частина динамічного платформного Ранера, яка нарешті отримала розширений онлайн-режим, що дозволяє змагатися з іншими гравцями. До речі, якщо бути відвертим, то трохи більш розширений функціонал це все, чим може грати похвалитися порівняно з минулою частиною, але і це вже не так погано!

Підготували гру все в тій же студії під назвою Vasco Freita, що стала автором всіх трьох частин і ще одного проекту, який нас не зацікавив. Тут варто зазначити, що друга частина виявилася вдвічі популярніший першої, що, мабуть, і послужило хорошим поштовхом для появи третьої, про яку ми вам і розповімо.


Геймплей тут зрозумілий, але дуже складний через високу швидкість. Суть того, що відбувається до болю знайома, причому не тільки по минулим частинам гри, але і за іншими проектами, які ви могли зустрічати неодноразово. Ваше завдання - пробігти якомога далі, але відстань тут не вимірюється, а значить, своїм рекордом ви не поділитеся ... Ідея в тому, що ваш герой може прикріплятися своїми черевиками практично до будь-якої поверхні, тим самим трохи порушуючи закони гравітації і фізики разом взяті, але в цьому і є сенс, тому що вам доведеться досить швидко перемикатися між різними площинами, а коли ваш герой розділиться - тут взагалі все стане дуже складно. Однак, якщо ви загинете, а це буде відбуватися досить часто, то натисканням однієї кнопки ви почнете буквально перед смугою перешкод, яка вас і зупинила і так, мабуть, до нескінченності, просто в якийсь моменти ви зрозумієте що все стало дуже складно і швидко і зав'яжіть з цим.


Особливості гри:

  • Три різні світи і десятки контрольних точок
  • просте управління
  • Мультіплеер підтримує до 4 гравців
  • Турніри з комп'ютерними противниками
  • Більше десятка героїв, яких можна розблокувати, зібравши спеціальні кулі
  • ніякого доната

Недоліки гри:

  • Пройдену відстань можна було б і враховувати
  • Є реклама, відключається за 1 євро

Підсумок: безумовно, ця серія ігор еволюціонує, G-Switch 3 хороше тому доказ, ось тільки хочеться, щоб цей процес був більш динамічний і усвідомлений, а то якось мляво виходить на даний момент ...


Реклама

завантажити G-Switch 3 1.3.1 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
Minor performance improvements and bug fix.
Загальна інформація
версія 1.3.1 (110194)
дата завантаження 2021-11-29 09:46
Розмір 42.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

Усі додатки Serius Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.78★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/12/26 08:02
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |