NoH: Exodus
0.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра NoH: Exodus це екшен з елементами рольової гри і видом від третьої особи, що безумовно нагадує знамениту на весь світ серію ігор Diablo, конкуренцію якій все ще мало хто може скласти, навіть при своєрідному підході розробників до третьої частини ...

А даний проект вивели в студії Digital Worlds JSC, з'явився він досить давно і поки перебуває на самоті, інших проектів студія не випустила, що, якщо чесно, не дивно, тому що дана гра не зібрала і 100 тисяч завантажень, що для цього формату фатально . Тим не менш, це та сама класика, яку можна додати до списку на ознайомлення.


Сюжет гри вийшов досить цікавий, тому що він розповість нам про зовсім незнайомий нам світ, який включає в себе тисячі планет, населених різноманітними монстрами і істотами. Всі планети об'єднані магічними порталами, що дозволяє швидко переміщатися з одного місця в інше. Але як завжди, такої своєрідної схемою вирішило скористатися чергове зле божество, яке створило величезну армію і початок запускати її в портали, знищуючи одну планету за іншою. Подібну агресію було складно не помітити, так що, відібрали кращих воїнів, одним з яких станете ви і відправили їх битися з монстрами і дістатися до їх ватажка, щоб усунути навислу над усім світом небезпека.

Формат битв вийшов досить звичний, не обійшлося і без великої кількості екіпіровки, різноманітних навичок та інших фішок, які незмінно присутні в іграх, подібних до цієї.


Особливості гри:

  • Епічно битви з монстрами і босами
  • Кілька героїв на вибір
  • Можливість прокачувати навички та екіпіровку
  • Класичний формат «Diablo»
  • У грі немає ніякої реклами!

Недоліки гри:

  • А ось Донат є, причому без нього дуже складно.
  • Гра вже давно не оновлюється і я сумніваюся, що розробники повернуться до цього проекту.

Підсумок: якщо ви шанувальник жанру, то гру NoH: Exodus скачати потрібно, так, для ознайомлення. Якщо ж ви шукаєте проект, в якому можна провести багато часу, то це явно не той випадок.


Реклама

завантажити NoH: Exodus 1.11 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Загальна інформація
версія 1.11 (9)
дата завантаження 2017-06-15 08:41
Розмір 11.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/12/07 08:33
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |