Castaway Cove
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Castaway Cove це клікер для андроїда, головна мета якого - побудувати нову державу, ось тільки умови тут далеко не самі звичайні і звичні, скоріше навіть навпаки, екстремальні!

Підготували гру в студії Kongregate, яка встигла засвітитися на нашому сайті з великою кількістю проектів, наприклад гру Animation Throwdown, в яку грає майже 10 мільйонів чоловік, причому тільки на андроїд! Але, сьогодні проект простіше, типовий клікер, так би мовити;)


Геймплей, звичайно, не дуже сильно відрізняється від звичних клікерів, але подача, як зазвичай, в стилі цієї студії, а значить, досить оригінальна! Починається все з того, що нашого героя в результаті аварії викидає на острів, де немає нікого, на щастя, природа і клімат гідні, а значить, можна виживати і почати налагоджувати інфраструктуру. Потім у вас почнуть з'являтися друзі, які як і ви виявляться тут в силу краху їх кораблів (таке відчуття, що цей острів в бермудському трикутнику ...), однак, з позиції першовідкривача все будуть підкорятися саме вам, а значить, працювати на вас до сьомого поту, а роботи буде досить багато, доведеться навіть винайти нову валюту - пісочний долари!

Нарешті, ваш рівень розвитку зможе доповзти до того, що з уламків ви зберете новий корабель, який, швидше за все розіб'ється біля чергового острова і почати все доведеться заново, що знову ж таки, досить звична тема.


Особливості гри:

  • Розвивайте безлюдний острів і заселяють його іншими потерпілими
  • Примусьте всіх відвідувачів вашого раю працювати на себе
  • Придумайте свою валюту і Розбагатійте!
  • Знаходьте і використовуйте найрізноманітніші ресурси, все у вашому розпорядженні
  • Десятки різних будівель
  • Постарайтеся відновити корабель і поплисти звідси

Недоліки гри:

  • Донат і реклама, вони наздоженуть вас навіть на безлюдному острові

Підсумок: хтось каже що гра Castaway Cove це самий звичайний клікер, в якому потрібно все качати і розвиватися по накатаній прямій, що там досить жадібний Донат і інші фішки, які, якщо чесно, відносяться до всього жанру в цілому, а ось подача в даному випадку оригінальна і дуже навіть цікава, так що, рекомендую!


Реклама

завантажити Castaway Cove 1.25.0 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
- Updated event rankings to prevent exploitation
- General bug fixes
Загальна інформація
версія 1.25.0 (61)
дата завантаження 2018-04-06 18:04
Розмір 80.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

ReadSharedData2

ReadSharedData2

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.1★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/05 08:34
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |