Age of 2048
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Age of 2048 це головоломка на андроїд, за основу якої лягла своєрідна класика, ім'я якої 2048, що в загальному-то, розробники і не приховують, а чесність це вже добре. Такими ось чесними розробниками виявилася студія Soulgit Games, для яких гра стала всього другий публікацією на Google Play, з чого можна зробити висновок що студія молода, так що, чи не будемо судити їх суворо.

Як ви вже здогадалися, механіка, що відбувається цілком і повністю повторює гру 2048, ось тільки цифри тут вирішили замінити на деякі споруди та інші елементи побуту людини, причому починати доведеться з багаття на голій землі і елементарних куренів, намагаючись поступово розвиватися до чогось сучаснішого , таким ось скромним чином повторюючи еволюцію рівня життя наших предків. Втім, щось подібне ми вже спостерігали в грі City 2048, огляд якої був на нашому сайті восени 2015 року. Єдине що дійсно відрізняє даний проект - реально цікава тема розвитку і дуже лаконічний і красивий дизайн, як ігрового поля, так і інших меню, які на увазі свого невеликої кількості знаходяться поруч з ігровим майданчиком, що досить цікаве рішення. Так само гру забезпечили відмінною озвученням, яка в буквальному сенсі мотивує до нових звершень, а якщо ви грали в прародителя, то прекрасно знаєте, скільки годин можна витратити на подібні ігри;)
Так само не викликає нарікань і система монетизації, яку ніяк не вийде назвати «жадібної», все що тут буде - крихітні рекламні банери, які ви зможете спостерігати після програшу і можливість відключити їх за цілком розумні гроші, які підуть на розвиток студії і, можливо , більш серйозні проекти в прийдешньому майбутньому.

Особливості гри:

  • простий і зрозумілий геймплей, знайомий по грі 2048
  • стильне і оригінальне рішення щодо дизайну
  • хороша музика
  • можливість спостерігати за розвитком цивілізації
  • є можливість скасувати хід!
  • є бонуси, що дозволяють зносити низькорівневі ділянки
  • кілька цивілізацій на вибір


Недоліки гри:

  • сумнівна оригінальність, що можна пробачити
  • є реклама, яку можна відключити за пару доларів


Підсумок: Age of 2048 це дуже гідний проект, який здатний порадувати і колишніх прихильників гри 2048 і тих, хто ще не встиг відкрити для себе цей жанр, що, до речі, рекомендую виправити при першій же можливості.


Реклама

завантажити Age of 2048 1.7.2 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
▼Other bug fixes
- minor bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.7.2 (200057)
дата завантаження 2021-04-30 20:06
Розмір 56.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/14 09:32
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |