Outside World: Remembered
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Outside World: Remembered на андроїд, це продовження гри Outside World від студії Little Thingie, з якої саме завдяки минулій частині ми і познайомилися. Друга частина як і перша виявилася платною, але п'ять тисяч людей не зупинив цей факт, так що, прогнозуємо своєрідний успіх і на цей раз!

Минула частина відрізнялася деяким нальотом містики, оригінальним дизайном і світом, населеним мертвими душами, місцем явно не підходить для маленької дівчинки, яка в ньому виявилося. Так вже вийшло, що позбутися душ не так вже й просто, так що, наші пригоди тривають!
Геймплей, так само як і сенс гри з минулого разу майже не змінився, це як і раніше головоломка в якій ви отримуєте стильний рівень з драбинами і дверима, ваше завдання - перейти на наступний, вирішивши одне або кілька типових завдань. Само собою, на самому початку складність буде мінімальною, але в міру проходження вона, так само як і розмір рівнів, будуть збільшуватися. До речі, розробники заявили що переробили гру повністю, зберігши загальний стиль, але движок і графічна складова тепер інші, зовсім інші! Варто зазначити що саме так це і виглядає, у всякому разі, гірше точно не стало. Однак, якщо чесно, як продовження гра сприймається важко, відчуття що знову граємо в першу частину. В цілому, подібна прийнятність добре сприймається більшістю гравців, однак, в разі платних проектів різноманітності хочеться більше.

Особливості гри:

  • перероблений дизайн і багато нових рівнів
  • повністю перероблений движок гри, а значить, фізика та анімація вийшли на новий рівень
  • звичні головоломки
  • збільшення вартості призвело до відсутності додаткових покупок і реклами
  • гра прекрасно себе почуває як на планшетах, так і на телефонах


Недоліки гри:

  • ціна збільшилася в два рази, тепер гра коштує 2 долари, пробної версії все ще немає


Підсумок: якщо ви були прихильником минулій частині, то гра Outside World: Remembered безумовно рекомендована вам, однак, якщо вам цікавий такий тип головоломок в принципі, то краще почніть з першої частини, вона дешевше, як мінімум.


Реклама

Outside World: Remembered для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/27 10:20
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |