Survivalcraft 2
3.6 (77)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Survivalcraft 2 це продовження пісочниці, створеної на базі відомої гри Minecraft, про яку і так всі знають. але в чому ж тут сіль? Нюансів насправді досить багато і ми обов'язково сьогодні звернемо на них увагу, а поки - скажемо спасибі студії Candy Rufus Games, яка розвиває свій проект, успішно конкуруючи з Mojang, авторами оригіналу.

Як же вийшло так, що Survivalcraft настільки популярна?
Почати варто з першої частини, огляд якої теж є на нашому сайті. Ідея була в тому, що з'явилася вона раніше ніж Minecraft, мова, само собою, про платформу андроїда. У той час коли Minecraft була доступна тільки на ПК і консолі, на андроїд нічого не було і Survivalcraft успішно зайняла цю нішу. Версій було дві - безкоштовна DEMO версія і платна, повна. Безкоштовну версію скачало майже 100 мільйонів чоловік, в той час як палатна, за ціною в 3,5 долара розійшлася тиражем майже в 1 мільйон. Потім з'явилася і мобільна версія оригіналу під назвою Minecraft: Pocket Ed, яка, за ціною в 2 рази перевищує, розійшлася тиражем майже в 50 мільйонів ... Ось тут був момент, коли «клона» багато хто вже списали з рахунків, але тут вийшла друга частина;)

Що ж нового нам запропонують в грі Survivalcraft 2 на андроїд?
Так насправді багато всього цікавого, але перше що впадає в очі - вона все ще в два рази дешевше від оригіналу, а от можливостей пропонує набагато більше, при цьому, зберігаючи все те що було і в першій частині і в оригіналі.
Ось що було зроблено:

  • перероблений інтерфейс, тепер грати на сенсорному екрані ще зручніше
  • серйозного доопрацювання піддалася графічна складова, тепер вона мало чим поступається версіями з ПК
  • більше можливостей - можна створювати меблі, враховується температура, більше одягу і всього іншого, що вкрай довго перераховувати


Що ж у підсумку?
А в результаті, виходить ситуація, при якій Survivalcraft 2 пропонує нам більше ніж Minecraft, за суму, яка в 2 рази менше. Так що, якщо нескінченні біоми і безмежні можливості вас приваблюють, рекомендую звернути увагу саме на цю гру, шкода на ПК її немає;)


Реклама

Survivalcraft 2 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Рейтинг:

(77)
3.64★ 72.87%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/28 10:38
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |