Z Buster
4.5 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Z Buster це тир для андроїда в якому ви будете винищувати зомбі! Само собою, буква «Z» в назві гри натякає саме на зомбі, таке позначення пішло вже давно, при цьому, найчастіше, це не передбачає ніякої оригінальності, на жаль, очікування виправдалися. Підготували ж гру в студії isTom Games, яка найбільш відома за проектами про позитивну Nyan Cat, пускає веселку і затягує музику. Так чи інакше, до веселки тут далеко, залишилося зрозуміти наскільки цей тир зможе затягнути вас!

Геймплей розбитий на дні, що досить актуально в режимі апокаліпсису, але знову ж таки, нікого не здивує, так роблять занадто багато де. На кожен день вам будуть видаватися завдання, виконуючи які можна отримати грошей, які необхідні на розвиток персонажа і екіпіровку. Чим швидше ви виконаєте завдання, чим більше пострілів в голову зробите, чим більше використовуєте бонуси і взагалі, чим різноманітніше і запеклішою буде сутичка, тим більше грошей ви отримаєте, принципи зрозумілі навіть дитині.
На жаль, подібний формат геймплея допускає наявність будь-якого сюжету, так що, на особливу історію тут розраховувати не доводиться, все що потрібно - влучно стріляти і намагатися вижити.
Мабуть, єдине чим дана гра реально виділяється серед більшості інших, так це яскравою і позитивною графікою, яка, безперечно додає їй балів, але, в цілому, загальну проблему не вирішує, тому що цей тир не набагато веселіше всіх інших.

Особливості гри:

  • красива мультяшна графіка
  • звичний і вельми нуднуватий геймплей
  • великий вибір зброї
  • система прокачування зброї і персонажа
  • зомбі підлаштовуються під ваш стиль гри
  • різноманітні бонуси


Недоліки гри:

  • все той же порочне коло - Донат і реклама!


Підсумок: технічно, гра Z Buster цілком підійде вам якщо ви не маєте нічого проти нудного геймплея, пропонованого будь-яким іншим тиром, якщо вам не набридли зомбі і якщо мультяшна графіка викликає у вас захоплення.


Реклама

завантажити Z Buster 1.2 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
The holidays are here, but the dancing zombies won't let you have a well deserved rest:
- The snow has arrived to all themes
- Some performance issues have been addressed
- Power saver mode is now available through the options menu
- Boss battles have been made slightly harder
- Lots of minor bugs have been fixed
Загальна інформація
версія 1.2 (17)
дата завантаження 2016-12-19 12:30
Розмір 25.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-12-19 14:33:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.48★ 89.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/22 10:28
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |