Cute Runner - Keep Rolling!
4.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Cute Runner - Keep Rolling! Це аркада для андроїда в якій вам належить управляти кубиком, який котиться кудись у нескінченність, як далеко ви зможете покотитись, як думаєте?

Геймплей, в першу чергу завдяки воксельної графіку, нагадує хіт під назвою Crossy Road, тільки там потрібно було стрибати, а тут має бути котитися. Причому той факт що нікого не потрібно перестрибувати ніяким чином завдання не полегшує, перешкод тут дуже багато, як на мене - навіть занадто багато.
Для початку тут є ділянки з водою - їх потрібно обходити стороною, іноді звідти будуть вилазити жаби і стрибати в вашу сторону, їх теж доведеться уникати, в деяких місцях буде дуже багато природних перешкод, таких як дерева або камені, в деяких місцях з'являються змії, які теж повільно повзають, у своїх справах, найчастіше, а місцями з'являються монстри які взагалі стріляти почнуть, що вкрай ускладнює процес. Але, найголовніше продумувати свій маршрут заздалегідь і намагатися не заганяти себе у вузький прохід, який в будь-який момент може хтось перегородити, а за умови що назад повернутися можливості немає - ви приречені.
В процесі проходження буде обчислюватися відстань яке ви подолали, крім цього потрібно збирати монетки, яких тут розкидано менше ніж хотілося б, а так само збирати скрині, але щоб зібрати скриню потрібно зібрати ключ, а це взагалі рідкість. Монетки потрібно щоб купувати інших персонажів і щоб продовжити з місця загибелі, коли таке відбувається, але ціни дуже високі, так що або використовувати систему доната, без якої гра не обійшлася, або грати і знову грати, щоб накопичити хоч якийсь стан.

Особливості гри:

  • кожен раз генерується абсолютно нова карта, звикнути або запам'ятати не вийде
  • просте і зрозуміле управління
  • великий вибір милих персонажів
  • захоплюючий і зрозумілий геймплей


Недоліки гри:

  • занадто висока складність, щоб ви більше уваги звертали на Донат


Підсумок: по суті, гра Cute Runner - Keep Rolling! мало чим відрізняється від великої кількості аналогічних проектів, головний же її недолік - вона поки офіційно не представлена, так що можуть бути недоліки, коли ж її запустять повністю, чому б не замінити нею ту ж Crossy Road?


Реклама

завантажити Cute Runner - Keep Rolling! 1.4.3 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Нове в цій версії
* fixed a potential crash.
Загальна інформація
версія 1.4.3 (205)
дата завантаження 2018-04-06 16:51
Розмір 22.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки ChillyRoom на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/20 07:01
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |