Police quad chase simulator 3D
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Google Nexus 7 (2013)

опис:

Гра Police quad chase simulator 3D позиціонується розробниками як симулятор, який дозволить вам розсікати на квардроцікле. Якщо хтось не знає що таке квадроцикл, то це той же мотоцикл, тільки з чотирма колесами. В цілому, штука досить практична, особливо на пересіченій місцевості, однак, який сенс від неї в місті - невідомо. Розробниками гри виступи мало кому відома компанія під назвою MobileGames (Нідерланди), причому якщо поглянути на їх послужний список, то симуляторів там стільки, що напевно життя не вистачить щоб все перевірити. Проте, судячи по цій грі можна сміливо сказати що на своїх же помилках вони явно не вчаться, ну або як варіант - їх все влаштовує, але тільки не нас;)

Ідея того, що відбувається досить зрозуміла, ваш герой - поліцейський, який охороняє міське спокій, а так само полює на злочинців, допомагає йому вірний друг - квадроцикл! Виконуючи свою роботу ви зможете отримувати гроші і купувати нові квадроцикли, які будуть могутніше і швидше, але це все дрібниці, так як те, що відбувається викликає здебільшого сміх і нічого іншого!
Почнемо з простого - з графіки, вона тут середня, місто намальований теж посередньо, над деталями явно ніхто не морочився. Фізика - так собі, на рівні незграбних аркад, не більше того. Сам по собі місто досить нудний, є трафік, який веде себе дуже тупо, а тупіший всіх поводяться злочинці яких ви повинні ловити, так як тікають вони само собою по дорозі, щоб ви без проблем їх спіймали. Про те щоб втекти дворами і кущами, після чого спокійно піти в захід і мови бути не може. Це, мабуть, не єдина тупість, бо є тут ще й аварії, коли ви в запалі погоні можете врізатися в проїжджаючу машину, при цьому машина відлітає від вас як від зіткнення з танком, водій (тобто ви) з сідла теж не вилітає , що нереально, а пошкодження вашого залізного коня накопичуються так, немов він зроблений із залізобетону.
А що найсмішніше - тут є ще і Донат, а так само рекламне відео, яке дозволить отримати більше грошей на покупку інших залізобетонних квадроциклів.

Підсумок: гра Police quad chase simulator 3D є симулятором лише в думках своїх розробників, насправді ж це досить скромний проект, сируватий, без динаміки і чіткого сюжету, однак, може бути дітям він зможе сподобатися.


Реклама

завантажити Police quad chase simulator 3D 1.1 для ASUS Google Nexus 7 (2013)

Загальна інформація
версія 1.1 (1)
дата завантаження 2016-08-15 19:19
Розмір 49.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-08-15 22:21:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки MobileGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/18 09:15
Інші ігри для ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013)

ASUS Google Nexus 7 (2013) версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Quad-core 1.5 GHz Krait)
екран: 7.00", 1920x1200
Розміри: 200 x 114 x 8.7 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |