опис:

Super Auto Pets  - мобільна гра, де ви зможете створити власну команду, що складатиметься з наймиліших тварин. Геймер має змагатися з іншими гравцями в повністю автоматичному режимі. Super Auto Pets дарує унікальні враження та можливість взаємодіяти з милими тваринами. А геймплей тут кардинально відрізняється від змагань, тому що в Super Auto Pets не потрібно мати якісь унікальні навички. Під час запуску програми ви автоматично починаєте навчання. У Super Auto Pets інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому знайомство з новими можливостями та функціями не викличе проблем.


Розробники все ще тестують проект, тому є велика ймовірність, що в майбутньому його можуть кардинально змінити. Якщо хочете покращити гру (або зберегти колишні функції), поділіться зворотним звязком. На стадії тестування особливо важливо. Super Auto Pets геймери самостійно можуть вибирати вектор розвитку гри. Розповідайте про проект друзям, щоб обєднатись у забавній битві, відкрити для себе ще більше можливостей.


Відмінні риси Super Auto Pets на андроїді:

  • унікальна концепція, милі тварини;
  • яскраве оточення, цікава стилістика;
  • простота гри та освоєння;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
  • можливість вплинути на розвиток проекту у майбутньому;
  • доступно кілька режимів.

Також варто відзначити, що незважаючи на досить просту графіку, гра має значний потенціал і активно розвивається. На даний момент кількість завантажень проекту вже перевалила за один мільйон, а рейтинг зберігається на позначці вище за 4 бали з 5 можливих. На даний момент представлена ​​вже 66 версія, так що, варто чекати багато цікавого і далі. До речі, практично всі іконки персонажів зібрані з безкоштовних бібліотек, так що не дивуйтеся, якщо знайдете персонажа, який виглядає як ваш улюблений смайлик з месенджера.


Реклама

завантажити Super Auto Pets 82

Нове в цій версії
Fixed SSL error.
Загальна інформація
версія 82 (82)
дата завантаження 2022-07-20 05:33
Розмір 87.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/31 09:35
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |