опис:

Luna Re: Dimensional Watcher  — мобільна рольова гра, що дозволяє поринути у дивовижний фентезійний світ. Тут люди борються з монстрами, але вирішити долю світу можете тільки ви.


Чи готові ви відправитися в дивовижну подорож безмежними просторами світу Luna Re: Dimensional Watcher? Приєднуйтесь до пригоди, щоб розгадати всі таємниці фентезійного всесвіту.


У Luna Re: Dimensional Watcher вашим головним ворогом стануть темні сили. Чи можете ви зупинити їх? Чи здатні ви дати бій найстрашнішому злу у всесвіті? Luna Re: Dimensional Watcher для авантюристів, яких не лякають труднощі. Тут доведеться розробити свій план, застосувати у дії унікальні тактики, знайти слабкі місця численних суперників.


Обєднуйтесь із друзями, щоб створити сильний союз. Luna Re: Dimensional Watcher надає найкращі умови для битви пліч-о-пліч з товаришами. Ви можете спілкуватися і в голосовому чаті, щоб спростити комунікацію. Разом досліджувати величезний світ Luna Re: Dimensional Watcher набагато веселіше!

Рухайтеся у будь-якому бажаному напрямку. Досліджуйте нові території, щоб наростити власну силу. Luna Re: Dimensional Watcher дивує неймовірною красою оточення, тому бій з натовпом ворогів не принесе негативних емоцій. У грі безліч милих персонажів, які стають особливо кумедними у союзі з друзями.


Думки про Luna Re: Dimensional Watcher розділилися. Комусь гра може здатися одноманітною, а інших здивує кількістю локацій та ворогів. Тут не так багато різноманітності, як хотіли б деякі геймери, але нудьгувати точно не доведеться.

Luna Re: Dimensional Watcher підійде користувачам із різним досвідом. Вам не потрібно мати великий стаж у подібних проектах, щоб боротися ефективно. Будь-який бажаючий зможе освоїти найпростіше керування за пару хвилин. Але як далеко ви зможете просунутися? Як багато локацій Luna Re: Dimensional Watcher досліджуєте? Завантажуйте програму, щоб дізнатися. Подорож починається!


Реклама

завантажити Luna Re: Dimensional Watcher 1.33.0

Нове в цій версії
- Stonian Festival S6 Starts
- Loot max level 20->30 changed
- Improved PVP matching failure
Загальна інформація
версія 1.33.0 (69)
дата завантаження 2022-08-04 15:23
Розмір 611.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Dave Studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/30 09:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |