опис:

Гра Medieval Merge це головоломка для андроїда, основною фішкою якої стане не сам процес обєднання елементів, а унікальний світ, ретельно опрацьований студією Pixodust Games, що включає і чудові локації та цікаву історію, яка поступово розкриватиметься під час подорожі героїні.

До речі, студія Pixodust Games вже не вперше приносить прикольні проекти для користувачів андроїда. Наприклад, їхній перший проект Rocket Star, який хоч і зібрав не так вже й багато завантажень за сучасними мірками (трохи більше 1 мільйона), але зберіг високий рейтинг на довгій дистанції, а значить, розробники дуже уважно підходять до того, що відбувається. Також варто відзначити і класну графіку, яка залишається їхньою фішкою з проекту в проект, являючи собою поєднання сучасної чіткості ліній і деяких ретро-відсилань, що сподобається практично кожному.


Сюжет гри завязаний навколо дівчини-коваля, взяти роль якої пропонується гравцям. Вона повертається з тривалої подорожі до свого рідного села, яке переживає не найкращі часи. Тут не вистачає інструментів, місцевим жителям регулярно загрожують як зовнішні противники, так і величезні чудовиська, вам же належить забезпечити населення необхідними ресурсами та захистити від будь-яких нападків, не забуваючи усувати супутні збитки.


Особливості гри Medieval Merge на андроїді:

  • світ, у який ви поринете повний таємниць, а значить, на вас чекає маса відкриттів;
  • досліджуйте середньовічні секрети, що включають чудовисько і магію;

  • звичний багатьом формат «merge» дозволить розслабитися та потренувати мозок;
  • створюйте унікальну зброю для кожної битви з ворогами;
  • нарощуйте свій капітал за рахунок будівництва будівель та крафту необхідних предметів;
  • Зараз проект активно підтримується розробниками, регулярно зявляється щось нове.

Недоліки гри:

  • гра безкоштовна, отже, тут є реклама;
  • покупки теж є, але вони стануть у нагоді тільки нетерплячим гравцям, тому що енергія для нових звершень відновлюється досить довго.

Підсумок: гра Medieval Merge це і чудова графіка та цікавий сюжет, що у сумі обовязково знайде відгук у душі кожного шанувальника жанру. Поки кількість завантажень лише перевищила позначку 100 тисяч, але гра зовсім свіжа, побажаємо їй успіхів і більше шанувальників!


Реклама

завантажити Medieval Merge 1.19.1

Нове в цій версії
+ Improvements and Bug Fixes.

Thanks for playing!
Загальна інформація
версія 1.19.1 (81)
дата завантаження 2022-08-03 21:39
Розмір 124.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

AD_ID

AD_ID

SCHEDULE_EXACT_ALARM

SCHEDULE_EXACT_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/29 09:31
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |