опис:

Shadows of Valdora  - мобільна гра, де геймер перенесеться у фентезійний світ, що тане безліч небезпек.


Колись у всесвіті Shadows of Valdora панувала велика цивілізація, але з приходом темних сил усе змінилося. Світ був знищений, яке мешканці перетворилися на камінь. З тих пір ігровий всесвіт Shadows of Valdora став непередбачуваним і неймовірно небезпечним. Монстри чекають на кожному кроці. І тільки гравець, що тільки обєднався з великими героями, поверне світ. Боріться в реальному часі, вибирайте та змінюйте тактики, прокачуйтесь та покращуйте власний скілл. Shadows of Valdora пропонує багато можливостей, а геймер повинен скористатися всіма доступними.


Двигуном вашого прогресу стануть ресурси. Збирайте якнайбільше, щоб не відстати від темпу Shadows of Valdora! Чим більше битв ви завершите успішно, тим більше ресурсів ви зможете здобути. У грі не вдасться постійно уникати битв, оброблятися мінімальними збитками. Якщо хочете швидкого прогресу, доведеться боротися з кожним монстром, що зустрінеться вам у світі Shadows of Valdora.

Поступово ви зможете розблокувати все більше героїв, а потім покращити їх. Отримуйте зброю, діставайте нові предмети, щоб стати ще сильнішими. Shadows of Valdora відкриває можливість приєднуватися до успішних гільдій. Вигідний союз може бути дуже корисним у небезпечний час. Але хто стане вашим партнером? Вирішувати винятково вам!


У Shadows of Valdora просте управління, а це означає, що навіть бій з босом не викличе особливих труднощів. Однак важливо знати, що до масштабної битви слід готуватись. Не можна боротися з одним із найсильніших супротивників в умовах нестачі ресурсів. Але навіть при найгіршому розкладі можна надолужити розрив. Shadows of Valdora завжди дає геймерам другий шанс. Проведіть більше битв із рядовими супротивниками, щоб зібрати більше ресурсів та зміцнити позиції. А потім можна виходити і на бій із босом. І бій цей із величезною ймовірністю закінчиться на вашу користь!


Реклама

Shadows of Valdora

Рейтинг:

(4)
4.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/28 09:58
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |