опис:

Spring Valley  - симулятор ферми, де ви повинні відновлювати господарство з нуля. Поступово територія розширюватиметься. Відкриються нові можливості, геймер отримати доступ до більшої частини контенту, зможе зводити різноманітні споруди. Spring Valley сподобається тим, хто не звик нервувати через те, що відбувається на екрані. Ця гра стане чудовим таймкілером і підійде для одинокого вечора.


У Spring Valley вам доведеться познайомитися з героями, що запамятовуються, а доповненням стануть приголомшливі пейзажі. Дізнайтеся всі сімейні таємниці та найзагадковіші історії місцевих!

У Spring Valley вам належить не тільки вирощувати рослини, а й розводити кумедних тварин. Створюйте найкращі умови та контролюйте те, що відбувається на фермі!


Подорожуйте, відкриваючи та освоюючи нові території. Початківцям Spring Valley може здатися простий, але гра таїть безліч загадок. Чи зможете ви розгадати їх усі?

Чим довше граєте, тим більше ресурсів утворюється для подальшого розвитку. Якщо на початку доводиться ретельно стежити за бюджетом, то після кількох тижнів у головній ролі виявляється естетика. Створюйте ферму своєї мрії!


Геймеру під силу перетворити маленький особняк на прекрасний будинок. Як багато часу знадобиться? Безкінечно! Досконалість може бути абсолютним.

У Spring Valley ви зможете знайти нових друзів та скрасити нудні вечори. Ця гра підходить і досвідченим геймерам (бажаючим розслабитися), і новачкам, які шукали щось просте. У сюжеті Spring Valley немає жорстокості, тому і насолодитись їй зможуть користувачі різного віку. Це саме та гра, де кожен зможе знайти для себе щось цікаве. Згодом таких проектів стає дедалі менше, тому Spring Valley виділяється на тлі інших.


Рекомендується заходити в додаток кожен день, щоб не проґавити вигоду, подарунки та свіжі оновлення. Розробники знають про потенціал Spring Valley, тому постійно працюють над новими покращеннями.

Ця гра підходить для різних пристроїв, які не потребують великих ресурсів.


Реклама

завантажити Spring Valley 0.39

Нове в цій версії
Thank you for playing Spring Valley: Farm Adventures! This release brings bug fixes and performance improvements. We hope your experience with the app will be better, rate us or leave a comment, we will be happy to hear your opinion!
Загальна інформація
версія 0.39 (17481)
дата завантаження 2022-01-14 06:19
Розмір 105.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Playkot LTD на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.9★ 78%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/27 09:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |