опис:

Puzzle Wars: Heroes  - мобільна гра, де геймеру належить розгадувати головоломки "три в ряд", попутно змагаючись з іншими. Закликайте різних героїв, щоб збільшити власний бойовий потенціал. Використовуйте всі доступні в Puzzle Wars: Heroes комбо, щоб зробити прийоми та ходи більш ефективними.

Під час кожного ходу геймер здійснює атаку супротивника. Щоб підвищити власну силу, доведеться використовувати спеціальні навички, які можна отримати з розгадуванням головоломки «три в ряд». Знайдіть відповідні комбінації, щоб отримати більше бонусів і перемогти швидше.


Чи існує єдина стратегія, яка незмінно призводить до перемоги? Ні! Вам належить постійно розвиватися та збільшувати рівень героїв. Чим довше ви граєте в Puzzle Wars: Heroes, тим складнішими стають супротивники та головоломки. Не слід забувати, що кожен наступний бій починається на новому полі. Перед стартом гри в Puzzle Wars: Heroes ретельно огляньте всі елементи на екрані, продумайте стратегію на кілька кроків уперед. Початківцям це завдання може здатися складним, але досвідчені бійці навіть не помічають простих (насправді) кроків.

У Puzzle Wars: Heroes доступна масштабна арена та багато інших можливостей. Як ви хочете грати сьогодні? Вибираєте напружений бій чи хочете розгадувати головоломки без зайвого стресу? Puzzle Wars: Heroes може задовольнити потреби геймерів з різним досвідом та різними уподобаннями. У цій грі будь-хто знайде щось для себе.


Візуальна складова Puzzle Wars: Heroes не створює почуття повного занурення, тому що розробники не намагалися наблизити її до реальності. Проте картинка на екрані заворожує, розслаблює. З найпростішим управлінням та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом не виникне проблем навіть у абсолютних новачків у мобільному геймінгу. Освоїти Puzzle Wars: Heroes легко, але досягти відчутного прогресу справді складно. Чи готові ви кинути виклик і іншим гравцям, і собі? Вирушайте у захоплюючу подорож!


Реклама

Puzzle Wars: Heroes

Усі додатки Lion Studios на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/26 09:22
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |