опис:

Tinker Island 2  - мобільна гра, яка стане початком великої тропічної пригоди.

Нова гра кардинально відрізняється від попередньої частини. Розробники додали ще більше здібностей, змінили геймплей. Тому про Tinker Island 2 позитивно відгукуються десятки тисяч шанувальників.

У грі вам доведеться потрапити на безлюдний острів. Там розпочинаються нові місії та численні пригоди. Приємно здивує й візуальна складова. Заходячи в Tinker Island 2, ви чітко розумієте, що опинилися в райському місці, що таїть безліч секретів.


Вам належить стати правителем острова. У грі легко почати розвиватися, але на досягнення вражаючого результату часто йдуть багато місяців.

Вам здається, що райський куточок Tinker Island 2 абсолютно порожній? У грі є різні фракції, які гравець зможе випробувати. Який герой вам сподобається більше? Почніть грати в Tinker Island 2, щоб дізнатися!


У грі є не лише можливість освоєння острова. Відновлювати цивілізацію з нуля може бути неймовірно цікаво, але що ви знаєте про битви, що розгортаються на райських островах? Tinker Island 2 пропонує багато активностей на будь-який смак. Це та унікальна гра, яка сподобається широкому колу користувачів.


Tinker Island 2 має цілком звичну концепцію, але пропонує безліч різноманітних занять. Чи хочете ви випробувати все?

Якщо бажаєте досягти великих висот, досягти вражаючих успіхів, Tinker Island 2 доведеться користуватися всіма доступними можливостями. Виконуйте різноманітні місії та відкривайте новий контент!


У Tinker Island 2 під вашим керівництвом опиниться ціла команда. Але чи зможете взяти на себе роль сильного лідера? Може здаватися, що Tinker Island 2 потребує винятково прояву творчих здібностей, проте доведеться використовувати і стратегічне, і логічне мислення. Не слід забувати і про організацію! Тільки ви зможете побудувати ідеальний світ Tinker Island 2. Вся відповідальність лежить виключно на плечах геймера. Без жодної команди!


Реклама

Tinker Island 2

Усі додатки Tricky Tribe на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
1.05★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/25 09:19
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |