опис:

Bricks Breaker Quest  - проста мобільна гра, де доведеться діяти швидко. Стріляйте по точках, яких торкнетеся, щоб забратися далі. Коли цеглина дістанеться до підлоги, ви програєте. Bricks Breaker Quest - відмінний таймкілер, який дозволяє скоротити час на нудній лекції, під час перерви, наради або поїздки в транспорті. Гра не вимагає повного фокусування, але все ще зобовязує швидко приймати рішення. Спостерігайте за тим, що відбувається на екрані, щоб не програти зарано. Вам потрібно знайти точки, з яких розбивати цеглу найоптимальніше.


У Bricks Breaker Quest є безліч рівнів, а кожен з них складніший за попередній. І в цьому нічого незвичайного! Поступово геймер набуває нового досвіду. Якщо при першому запуску Bricks Breaker Quest користувач був абсолютним новачком, після сотої спроби його можна вважати досвідченим.

Хоча Bricks Breaker Quest і стає складніше з кожним новим рівнем, ви навряд чи зможете це помітити.


У грі є різні типи куль, якими ви будете стріляти по цеглах. Протестуйте їх усі!

У Bricks Breaker Quest можна грати навіть однією рукою! Саме цей спосіб і буде найзручнішим. Ви можете спостерігати за тим, що відбувається в реальності, попутно насолоджуючись розвагами.


Щоб почати грати в Bricks Breaker Quest, вам не потрібний найсучасніший пристрій. Розробники максимально спростили і графіку, і інтерфейс, але те, що відбувається на екрані, все ще продовжує привертати увагу користувачів. Ця гра дуже проста, щоб перевантажувати її. З доступом не виникне жодних проблем навіть у користувачів, які грають з одного пристрою кілька років.

Нічого страшного, якщо в місці, де ви перебуваєте, немає інтернету. Bricks Breaker Quest відмінно працює та офлайн. Багато користувачів навіть називають цей формат кращим. Граючи без інтернету, ви позбавляєтеся реклами.

У Bricks Breaker Quest можна грати і з телефону, і планшетного ПК. Візуальна складова не стане гіршою. Доступні будь-які дозволи!


Реклама

завантажити Bricks Breaker Quest 1.3.9

Нове в цій версії
Improved game system
Загальна інформація
версія 1.3.9 (220809001)
дата завантаження 2022-08-18 01:38
Розмір 46.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/24 09:09
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |