опис:

Puzzle Quest 3  - мобільна головоломка формату "три в ряд", яка сподобається любителям простих та зрозумілих таймкілерів. Проекти, що нагадують цей, користуються особливою популярністю. Їх люблять люди різного віку і з будь-яким досвідом. Puzzle Quest 3 допоможе розвинути мислення, навчитися сканувати екран, зайняти руки.


Геймер виявляється у фентезійному всесвіті з дивними монстрами та цікавими випробуваннями. Проходьте все нові головоломки та розблокуйте максимум контенту!


Вам доведеться знайти спорядження, щоб стати сильнішим. Бажаєте пройти підземелля? А чи зможете ви впоратися із головоломкою? У Puzzle Quest 3 багато загадок, але їх можна вирішити. Новачкам для цього потрібен час, а справжні професіонали навіть не замислюються над наступним ходом. Puzzle Quest 3 чудово підійде тим, хто вважав жанр головоломок надто складним. Ця гра змінить виставу і подарує натхнення, яке часто потрібне для нових проходжень.

Вам належить вибрати героя, роль якого ви відіграватимете. Саме від особи героя часто залежить вибір спорядження. А які персонажі вам більше подобаються?


Багато головоломок не припускають відкритого зіткнення між гравцями, однак у Puzzle Quest 3 ситуація змінюється на протилежну. Бої в режимі онлайн стануть буденністю. Чи зможете ви подолати гравця з іншого боку? Щоб збільшити відсоток перемог, заходьте в Puzzle Quest 3 частіше, регулярно практикуйтеся, стежте за всією ситуацією на полі, аналізуйте поразки та перемоги.

Для багатьох битв знадобиться краще спорядження. Змагайтеся отримати цінні нагороди і прискорити власний прогрес. На вашу силу впливає і кількість успішно завершених квестів.


У Puzzle Quest 3 регулярно додаються нові завдання. Розробники покращують гру, щоб залучити широку публіку. Puzzle Quest 3 поєднує у собі найкращі риси багатьох популярних проектів у жанрі головоломок. Гра різноманітна. Вона запамятовується, змушує повертатися до неї знов і знов. Спостерігайте за прогресом персонажа!


Реклама

Puzzle Quest 3

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/23 09:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |