опис:

DUNGE  - мобільна гра, яка сподобається любителям яскравої атмосфери та темних підземель. Тут вам належить стати самотнім воїном, що застряг на самому дні. Деяким геймерам DUNGE може здатися простим, але лише на перший погляд. Розробники рогалика приготували досить сюрпризів, які можуть застати зненацька.


У DUNGE вам доведеться постійно вмирати. Постійно. Так буде продовжуватися доти, доки ви не навчитеся базовим механікам. Через час смерті стануть винятком, а чи не правилом. У DUNGE вам знадобиться терпіння. Тільки завдяки терпінню можна розкрити максимум контенту, забравшись так далеко, як це тільки можливо.


DUNGE була розроблена у стилістиці ретро. Підземелля складається з величезної кількості великих пікселів. Розробники взяли найкраще від ігор 1990-х років та подарували концепції нове життя. Це сподобалося геймерам старшого покоління та стало відкриттям для молодшого.

У міру проходження ви збиратимете монети, які зможете витратити на покупку цінних речей. Не можна упускати шанс отримати велику вигоду! Якщо ви почнете відставати від заданого DUNGE темпу, доведеться поплатитися за це безліччю смертей. Однак не забувайте, що у фентезійному світі можна вирішити навіть найскладнішу проблему. Ви завжди зможете відновити прогрес та пройти далі. Тільки іноді на це потрібен час.


Відмінні риси DUNGE на андроїді:

  • піксельна графіка в стилі ретро, ​​відсилання до проектів 90-х років;
  • підземелля генерується випадково, щоразу зявляються нові небезпеки;
  • непередавана атмосфера;
  • різноманітність ворогів;
  • можливість збирати монети та купувати за них корисні предмети;
  • висока складність, але низький поріг входження.

DUNGE точно сподобається тим, хто втомився від популярних однотипних проектів (або шукає кращу гру для злегка застарілого смартфона). Розробникам вдалося створити світ, який кардинально відрізняється від решти.

У DUNGE звичні для підземель вороги. Нехай картинка на екрані і не виглядає реалістичною, все, що відбувається в бою, ніби стає реальним, змушує відчувати емоції.


Реклама

завантажити DUNGE 1.4.1

Нове в цій версії
Hotfix 1.4.1
- Fixed a problem when a player after death could not activate the continue button
- Fixed a problem when only one ability was activated when picking up magic cards
- Now you can see the interface better from above
- Changed the colors of magic and icons
- Removed ads when opening a green chest
- More lives are given at the start of the game
Загальна інформація
версія 1.4.1 (18)
дата завантаження 2022-03-16 10:55
Розмір 46.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

Усі додатки DEVIDE GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/22 09:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |