Olympic Games Jam Beijing 2022
0 (0)

опис:

Olympic Games Jam Beijing 2022  – мобільна гра, де ви зможете відчути себе частиною свята, за яким спостерігає весь світ. Олімпійські ігри змушують людей різних народів і поглядів збиратися біля екрану і вболівати за своїх. А в Olympic Games Jam Beijing 2022 ви зможете стати справжньою легендою, яка змінить перебіг змагань.


Тут є безліч міні-ігор, де одночасно змагаються до 15 користувачів. Olympic Games Jam Beijing 2022 пропонує безліч різних активностей на відмінні види спорту. Який стане коханим? Спробуйте все, щоб дізнатися.


Гра дозволяє заробити призи та отримати реальну вигоду. Ставайте чемпіоном у Olympic Games Jam Beijing 2022, щоб практикуватися, боротися, демонструвати власні можливості та навіть заробляти. Це унікальна мобільна гра, яка може стати однією з ваших коханих. У ній кожен знайде щось собі.


Розробники використовували актуальну тему, щоб залучити публіку різного віку та з різним досвідом. Управління в Olympic Games Jam Beijing 2022 просте, а знайомство з інтерфейсом займе лише кілька хвилин. Почати грати зможе будь-хто.


У кожній з міні-ігор Olympic Games Jam Beijing 2022 свій формат геймплею, тому використати перевагу з досвіду в інших проектах не вдасться. Розвивайтеся в кожному напрямку або вибирайте улюблене, але ніколи не забувайте про бонуси, які зможуть отримати лише найнаполегливіші та найталановитіші.


Унікальні особливості Olympic Games Jam Beijing 2022 на андроїді:

  • актуальна спортивна тема;
  • безліч видів спорту на будь-який смак;
  • можливість здобути реальні призи;
  • шанс відчути себе спортсменом та змінити хід змагань;
  • змагання з багатьма іншими гравцями;
  • приголомшлива візуальна складова.

До Olympic Games Jam Beijing 2022 хочеться повертатися знову і знову. Ця гра дозволить заробляти із задоволенням, що для багатьох стане абсолютною новинкою. Якщо ви ще ніколи не намагалися поєднувати приємне з корисним, Olympic Games Jam Beijing 2022 відкриє новий світ.


Реклама

завантажити Olympic Games Jam Beijing 2022 1.1.3

Нове в цій версії
Athlete Skins v3
Objectives System
Fixes and optimization
Загальна інформація
версія 1.1.3 (14)
дата завантаження 2022-07-17 00:20
Розмір 775.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

AD_ID

AD_ID

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки nWay Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2022/03/20 09:30
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |