опис:

Гра Merge Defense 3D  - це цікава стратегія, в якій доведеться виживати при постійному настанні антагоністів, вести обстріл і віддаляти момент смертельного зіткнення.

Користувач розміщує кубічні вежі (гармати) для обстрілу бездушних ворогів. Боротися доведеться з кубами та іншими багатогранними фігурами, які переміщуються зверху вниз чітко розміченими траєкторіями. У нижній частині екрану знаходиться зона розміщення захисних гармат. Дві розділені на клітини смуги можна використовувати на власний розсуд, вибирати позиції для обєктів, що стріляють. Покроковий сценарій передбачає функцію зміни розташування вогневих точок після кожної дії супротивників.

Контратаки відсутні, місія полягає у запобіганні наближенню ворогів, чисельність та міць яких планомірно зростають. Рівень сили своїх та чужих обєктів відображається на фасаді фігур у вигляді цифр. За ними легко визначити масштаб можливої ​​шкоди, яку гармати користувача здатні завдати противникам. Елементи з однаковими цифровими показниками варто обєднувати задля посилення. Позиції рекомендується змінювати з урахуванням мінливих обставин та потужності видимих ​​опонентів. Від правильного розміщення гармат та планування майбутніх ходів залежить тривалість утримання оборони.

Відмінні риси гри Merge Defense 3D на андроїді:

  • знищення тривимірних фігур-ворогів;
  • зєднання ідентичних веж збільшення сили;
  • отримання ключів та дорогоцінного каміння;
  • розблокування нових захисних фортець;
  • регулярна зміна позицій своїх гармат.

Стратегічна головоломка радує простотою правил геймплей, елементарністю алгоритмів управління. Крім типових ворогів вниз екраном будуть спускатися ключі, що дозволяють розблокувати додаткові вежі. Інші цінні елементи є бонусами, дають можливість знизити показники сил відразу у всіх видимих ​​противників. Найзручніший фактор – опція самостійного вибору моменту для залучення бонусу. Також є своєрідні боси — максимально сильні особини, які вміють коригувати траєкторію і рухатися навіть на всі боки, що заважає заздалегідь спланувати напрямок вогневого удару. Продемонструйте талант формувати стратегію у непростих умовах!


Реклама

завантажити Merge Defense 3D 1.19.189

Нове в цій версії
- number of issues fixed;
- performance improved;
Загальна інформація
версія 1.19.189 (189)
дата завантаження 2020-12-12 19:31
Розмір 24.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки MysteryTag на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/25 09:00
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |