опис:

Гра Attack on Noob  - це войовничий клікер, в якому доведеться знищувати монстрів, битися з босами, удосконалюватися, аналізувати ризики майбутніх битв.

Підопічний гравця потрапляє на невеликий майданчик, що ніби висить у просторі. Там первісного воїна вже чекають вороги, але частина їх зявляється у процесі битви у різних точках обмеженої локації. У багатьох випадках у ролі антагоністів виступають голови тварин. Головному герою треба перебити всіх без винятку. Коли робота підходитиме до завершення - на ділянці раптово зявиться бос, візуально схожий на інших ворогів поточного рівня, що тільки значно перевищує їх у розмірах. Якщо вдасться перемогти і це чудовисько — відкриється шлях на наступний етап зі зміненими декораціями та іншими ворожими істотами.

Кожен новий рівень передбачає додаткові складнощі. Воїну необхідно часто підвищувати силові здібності, покращувати та змінювати зброю, удосконалювати спорядження. Ці дії можна виконувати, не відриваючись від бойових процесів, зброю, спорядження та інші товари пропонується вибирати та одержувати прямо під час місії. У битвах герой заробляє золоті монети та коштовне каміння, якими можна сплатити бажані предмети. Також поступово надається можливість підвищувати показники сил, захисту та інших важливих аспектів.

Відмінні риси гри Attack on Noob:

  • розправи над сильними чудовиськами;
  • вражаючі атаки; комбінування маневрів;
  • апгрейд здібностей та характеристик;
  • заробіток золота та цінних предметів;
  • поліпшення зброї та спорядження.

Комбінація ролевика та клікера дає масу можливостей для розвитку та формування власної тактики знищення антагоністів. Паралельно відбувається і збирання корисних елементів, він може продовжуватися навіть за відсутності користувача в мережі. Шанувальники PvP-формату можуть вивести підопічного на арену, кинути виклик героям інших гравців, посісти почесне місце у таблиці лідерів. Легке керування забезпечує швидку адаптацію до умов. Барвиста графіка і музичний супровід, що бадьорить, надихають боротися з ворогами активніше і ефективніше. Атакуйте ворогів негайно!


Реклама

завантажити Attack on Noob 29

Нове в цій версії
1. Added language pack
2. Program Optimization
Загальна інформація
версія 29 (29)
дата завантаження 2021-04-13 06:35
Розмір 70.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Усі додатки BangsFactory на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/24 09:09
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |