опис:

Гра Piano Crush  - це цікавий симулятор піаніно, в якому відтворюватимуть класику і сучасні хіти, доповнювати звичну музику цікавими звуковими фільтрами.

Користувач вибирає мелодію, яку хоче відтворити музичному інструменті, вказує бажаний стиль звучання. Далі зявляється частина фортепіанної клавіатури, вона займає нижню половину горизонтально розташованого екрану. На тлі чути мотиви вибраного треку. Зверху опускаються невеликі блоки, що інтуїтивно підказують, яку клавішу потрібно натискати. Ідеальний момент для натискання — коли блок перетинає лінію, намальовану над клавіатурою. Кожна така дія оцінюється певною сумою балів. Чим точніше вдається натискати – тим більше окулярів накопичується.

Після набуття досвіду легше вчасно клацати віртуальними клавішами, отримувати бонуси. Похвальні коментарі пробуджують музикантів навіть у тих користувачах, хто раніше не стикався із грою на реальному піаніно. Зібрані бали впливають на рівень можливостей, що дозволяють розблокувати стилістику різних музичних інструментів. Є багато видів фортепіано (від вінтажного до електронного). Також можна поекспериментувати зі скрипкою, арфою, банджо, електрогітарою та багатьма іншими звуковими ефектами, що кардинально змінюють сприйняття композицій, виконаних на піаніно.

Відмінні риси гри Piano Crush:

  • перетворення смартфона на портативне піаніно;
  • заробіток балів за своєчасне натискання на кнопки;
  • більше 300 прикольних мелодій на вибір;
  • розблокування стилів відтворення;
  • додавання ефектів звучання різних інструментів.

Симпатична графіка з яскравою гамою кольорів відволікає від проблем повсякденності. Зрозумілі принципи управління та різноманітність жанрів музики приваблюють меломанів. Підбір оптимального моменту для натискання клавіш додає азарту та легкої напруги. У безкоштовній версії частина творів та опцій закрита, але навіть без них ігровий процес досить різноманітний. Шанувальники музичних симуляторів неодмінно мають виконати хіти різних часів на цій інтерпретації піаніно!


Реклама

Piano Crush

Усі додатки Gismart на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/23 09:05
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |