опис:

Crash Fever  — мобільна головоломка з унікальною стилістикою, яка вигідно відрізняється від багатьох інших, де потрібно поєднати три однакові предмети в один ряд. Розробники вмістили просту та зрозумілу мобільним геймерам ідею в унікальне оформлення. І це не могло не сподобатися спільноті!


Crash Fever швидко набрала популярності на Google Play. Сьогодні гру встановили десятки тисяч користувачів. І це лише з одного майданчика!

Але не варто забувати і про те, чим Crash Fever справді виділяється. Творці додали елементи РПГ, тому стежити за тим, що відбувається геймеру, може бути ще цікавіше! Тут вам доведеться боротися за допомогою лише натискань на екран. Геймплей зрозумілий інтуїтивно, тому все вийде навіть у абсолютного новачка! Щоб навчитися грі у Crash Fever, потрібно лише розгадувати звичні головоломки та уважно стежити за усім, що відбувається на екрані. Для багатьох користувачів шлях у світ мобільного геймінгу може розпочатися саме з цього проекту.

Crash Fever відкриває можливість опинитися у дивовижному фантастичному світі. Тут запамятовуються анімації, приголомшливі ефекти та оформлення. Ви точно не захочете відволікатися від гри!


Можете поділитися враженнями від гри з друзями, щоб боротися разом. Crash Fever сподобається геймерам з різними запитами, тому ви обовязково знайдете потенційного товариша у своєму колі спілкування.

Crash Fever - гра, яка залишиться в памяті пристрою на тижні, місяці та роки. Цей проект виявився справді успішним, зібрав величезну кількість позитивних відгуків.


Відмінні риси гри Crash Fever на андроїді:

  • унікальна стилістика, яку люблять мільйони;
  • приголомшливі ефекти та оформлення;
  • цікаві, але прості головоломки;
  • елементи РПГ;
  • можливість боротися із друзями, ділитися враженнями;
  • легко знайти однодумців в інтернеті чи реальності;
  • проект, що активно розвивається;
  • гравцеві знадобиться сучасний смартфон.

Для комфортної гри знадобиться пристрій, що відповідає всім новітнім технічним вимогам.


Реклама

завантажити Crash Fever 6.3.0.10

Нове в цій версії
-Icon updated
-Display of unit rarity update
-Other bug fixes
Загальна інформація
версія 6.3.0.10 (209)
дата завантаження 2021-11-21 14:03
Розмір 100.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/22 09:01
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |