опис:

Project Makeover  — мобільна гра, де вам доведеться змінювати зовнішність людей, допомагати їм здобути впевненість у собі. Тут доведеться змінювати втомлених і сумних персонажів. Project Makeover сподобається геймерам будь-якої статі та віку, тому почати грати однозначно варто. Проект уже зібрав величезну фанатичну базу. На даний момент програму встановили понад 400 000 осіб. І це лише половина можливого потенціалу!


Граючи в Project Makeover, ви легко знайдете однодумців в інтернеті чи реальності. Якщо вам справді подобається гра, бажання її обговорити виникне обовязково. Створіть свій стиль, підкреслюйте різні переваги персонажів і насолоджуйтесь вражаючим результатом.

Project Makeover зможе освоїти геймер із будь-яким досвідом. Тут не потрібно мати навички стрілянини, ухилень. Навіть не доведеться досліджувати світ! Потрібно лише використовувати максимум доступних функцій, створюючи унікальні образи. У Project Makeover ви можете проявити фантазію та отримати найкращий ефект. Пориньте у світ макіяжу та моди!


Змінювати можна як зовнішній вигляд персонажів, а й оточення. Працюйте над дизайном кімнат, щоб зображення на екрані було гармонійним. У Project Makeover вам доведеться зіткнутися з персонажами, які кардинально відрізняються один від одного. А це означає, що і переваги, що стосуються оточення, теж відрізнятимуться.


Розробники Project Makeover не дадуть вам занудьгувати. У грі передбачено систему рівнів. Зміна героя не буде одноразовою. Вам належить знайомитися з одним персонажем, а потім перемикатися на іншого.

Якщо хочете попрацювати над власним іміджем, переробіть аватар. Саме так вам належить зачаровувати публіку на червоній доріжці!


Відмінні риси Project Makeover на андроїді:

  • можливість проявити індивідуальність та фантазію;
  • створення яскравих образів;
  • можливість міняти власний аватар;
  • безліч фанатів гри з різних куточків планети;
  • творчість та яскраві перетворення;
  • можливість поринути у світ краси та моди.

Реклама

завантажити Project Makeover 2.26.2

Нове в цій версії
Is PROJECT MAKEOVER’s newest guest a real-life superhero? This foster mom selflessly takes extra-special care of so many little ones. Free her from frustrating fatigue! Enhance her habitat to help house more humans! Check out our challenging new levels, too!

-NEW MAKEOVER: Turn a shabby attic into a loving home for six foster kids!
-NEW LEVELS!
Загальна інформація
версія 2.26.2 (104)
дата завантаження 2021-11-27 00:11
Розмір 234.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/21 09:25
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |