опис:

Space shooter  - мобільна гра для любителів фантастики, де вам належить керувати футуристичними космічними кораблями, вступати в битви та відкривати незвідане. Бій ведеться проти злих сил, які прагнуть знищити світ. У Space shooter вам доведеться відчути себе героєм, який рятує світ.

Захист галактики може здатися простим завданням, але не можна забувати, що ви маєте справу з інопланетянами та фантастичними технологіями. Відволікатися від того, що відбувається на екрані, не можна навіть на секунду! У Space shooter вам потрібно буде постійно контролювати порядок, розправлятися з поганими.


Коли ваш ігровий досвід буде достатньо для модернізації корабля, відкриються нові можливості для поліпшення характеристик. Вам потрібно використовувати максимум бонусів та аксесуарів, щоб збільшити міць. Слідкуйте за темпом Space shooter. Ніколи не відставайте своїх ворогів!


Space shooter набула широкої популярності на Google Play, зібрала безліч позитивних відгуків. Гра розроблялася для широкого кола користувачів, тому кожен зможе знайти щось своє. Це і історія про інопланетян, порятунок світу, і прокачування фантастичних кораблів, і динамічна стрілялка.

Розробники Space shooter створили дивовижне оточення, попрацювавши над візуальною складовою. Тут і чудові анімації, і чудова фізика. Вам не захочеться закривати гру завчасно. Space shooter дійсно приносить естетичну насолоду.


Ви можете боротися із сильними суперниками, щоб отримати щедрі нагороди. Але памятайте, що кожна битва з босом потребує тривалої підготовки. Переконайтеся, що ви дійсно готові до бою в Space shooter.

Нехай фанатів гри безліч, але навіть ви можете стати одним з найкращих. На це піде час, але опинитись у таблиці лідерів буде по-справжньому приємно.

Постарайтеся пробитися на найвищий рейтинг! Звучить складно? Але чи є щось неможливе для справжнього космічного мандрівника?

Встановлюйте Space shooter та беріть участь у захоплюючих битвах.


Реклама

завантажити Space shooter 1.547

Нове в цій версії
- Event Halloween
- New Space Ship Onmyouji
- New Planet 40
- New Merge equipment features.
- Optimize game performance.
Загальна інформація
версія 1.547 (300547)
дата завантаження 2021-12-02 09:26
Розмір 131 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/20 09:22
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |