опис:

Talking Tom Gold Run 2  – мобільний раннер, де геймер може керувати знайомими героями, яких люблять мільйони. У грі належить зібрати максимальну кількість монет, подолати велику дистанцію. Не кожен має можливість досягти великого результату при першому ж запуску Talking Tom Gold Run 2, але вже за кілька хвилин тут зможе освоїтися навіть абсолютний новачок у жанрі раннерів (або в мобільних іграх).


У Talking Tom Gold Run 2 немає сюжету. Тут вам доведеться з разу в раз ставити нові рекорди, прокачувати свій скіл. Раннери набирають величезної популярності на Google Play, тому що це ідеальний спосіб убити час. А ще геймер не може відволікатися!


Ви не зможете забути про гру на кілька хвилин, відклавши телефон. Talking Tom Gold Run 2 змусить вас постійно дивитися в екран, ухилятися, маневрувати та збирати монети. Будь-який необережний рух тут може означати кінець гри.

Talking Tom Gold Run 2 примітна і тим, що бігати тут належить на різних картах. Багато раннерах оточення змінюється лише зрідка, під час івентів. Звичайне обличчя міста набридає геймерам. Але в Talking Tom Gold Run 2 улюблені герої вирушають у минуле, де повно небезпек. Щоб втекти, доведеться використати потенціал на максимум, постійно повертати та стрибати. Машина часу дозволила переміщатися в різні епохи, тому оточення в Talking Tom Gold Run 2 точно не встигне набридти.


Ще одним плюсом гри можна назвати відмінну візуальну складову. Проект зовсім новий, але розробники постаралися створивши милі моделі персонажів, додавши реалістичні анімації. Результат може здивувати вас! Через візуальну складову Talking Tom Gold Run 2 буде цікава широкому колу користувачів.

Почати бити рекорди у грі може практично будь-хто. Раннери не вимагають великих ресурсів від пристрою, а мінімальне вікове обмеження.

Постарайтеся бити власні рекорди з кожним новим забігом у чарівній та динамічній Talking Tom Gold Run 2.


Реклама

завантажити Talking Tom Gold Run 2 1.0.15.7662

Нове в цій версії
A BRAND NEW ADVENTURE!
Discover Tom’s time machine and run through epic Time Worlds as you race after The Rakoonz.
Загальна інформація
версія 1.0.15.7662 (60)
дата завантаження 2021-11-27 07:03
Розмір 111.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/19 09:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |