опис:

Tiny Fantasy  - рольова гра для мобільних пристроїв, яка сподобається шукачем пригод із будь-яким досвідом. Проект вже став популярним на Google Play, тому переконати друзів почати грати або знайти однодумців в інтернеті буде просто.


Tiny Fantasy дозволяє потрапити у фантастичний світ, де на вас чекають цікаві завдання та складні випробування. Включитися та забезпечити собі гарний старт легко. У Tiny Fantasy чудова оптимізація, зручний інтерфейс. Розробники створили всі умови для комфортного проходження.

У гру додано досконалу бойову систему, яка дозволяє кастувати заклинання або наносити серії ударів легким рухом руки. У Tiny Fantasy надзвичайно просте керування, але великий спектр можливостей.

У грі геймер може використовувати найрізноманітніші функції, щоб боротися зі злом. Озброюйтесь магією, стрілами чи мечем! У Tiny Fantasy безліч монстрів, до бою з якими доведеться готуватися. У багатьох випадках необхідно розробити унікальну тактику, щоб мінімізувати шкоду по собі і завдати максимум ворога.


Розробники додали до Tiny Fantasy та елемент колекціонування. У багатьох популярних іграх вам доведеться збирати зброю, картки. Але тут колекціонувати доведеться героїв! У різних персонажів Tiny Fantasy є унікальні можливості, які можуть перевернути хід битви у відповідний момент. Пробуйте нових героїв, шукайте чи найкращого постійно перемикайтеся. У Tiny Fantasy не буває абсолютно однакових проходжень!

У грі буде потрібно обєднуватися з іншими, щоб розбивати монстрів ще ефективніше. Вивчайте нові заклинання та можливості, розширюйте команду та нарощуйте міць!


Ви можете зібрати власну команду, обєднавшись із трьома послідовниками. Це суттєво збільшить шанси на перемогу у битві з монстром!

Tiny Fantasy відкриває різні можливості, спектр яких здатний оцінити справжній шукач пригод. Отримайте унікальний досвід подорожей фантастичним світом в Tiny Fantasy!


Реклама

завантажити Tiny Fantasy 0.37

Нове в цій версії
Tiny Fantasy! is now available on Google Play!
Загальна інформація
версія 0.37 (202101282)
дата завантаження 2021-02-06 04:46
Розмір 98.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки Minidragon на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/17 09:57
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |