опис:

NBA NOW 22  - гра для тих, хто любить баскетбол і знає, що таке NBA. Але й обиватель зможе насолодитися динамічним матчем!

У баскетболі важлива сила, спритність, влучність... і багато інших аспектів! Пориньте у світ професійного спорту і зійдіться у сутичці з найкращими спортсменами нашого часу.


NBA NOW 22 набула широкої популярності на Google Play. Баскетбольний симулятор допомагає розвинути корисні навички та по-справжньому затягує, змушуючи постійно вдосконалюватись. Під час матчу просто неможливо відірватись від екрану!

У NBA NOW 22 насолоджуватися можна і оточенням. Розробники створили приголомшливу візуальну складову, додавши реалістичні анімації. Ви можете грати у легендарних локаціях та здобути тріумфальну перемогу.

Чим довше ви граєте в NBA NOW 22, тим більша можливість перемогти. Згодом ви набуваєте унікальних навичок, вчитеся мислити в масштабах поля, розумієте стратегічні ази і починаєте використовувати помилки суперників. Але це відбувається не відразу.


На перших етапах вам потрібно лише битися з суперниками, намагаючись закинути мяч у їхній кошик. Але навіть це може бути неймовірно цікаво! Ви можете повністю контролювати рух мяча. У NBA NOW 22 ви не є черговим гвинтиком в системі, а буквально контролюєте все, що відбувається. Підсумок матчу залежить не від міфічного компютера та його рішень, а від вас.


Розробники NBA NOW 22 постаралися максимально наблизитись до реальності. Вивчайте гравців та команди, локації! Раптом ви зрозумієте, що справді цікавитеся великим спортом?


Відмінні риси NBA NOW 22 на андроїді:

  • неймовірна реалістичність (справжні гравці та локації, можливість краще впізнати спортсменів);
  • ви повністю контролюєте мяч;
  • можливість боротися з гравцями з різних куточків земної кулі;
  • гра, що розвиває безліч навичок;
  • динаміка;
  • можливість дізнатися про баскетбол більше.

Завантаживши NBA NOW 22 зараз, ви отримуєте перевагу перед друзями, які в майбутньому обовязково захочуть поборотися з вами!


Реклама

NBA now 22

Усі додатки Com2uS на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/16 09:54
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |