опис:

Гра Fernanfloo Party  - це прикольна аркада, в якій доведеться демонструвати швидкість реакції, виконувати завдання, уникати зіткнень з перешкодами, намагатися довше виживати.

Під керуванням користувача знаменитий веселун відправляється в оригінальні пригоди. Глобальною місією можна назвати тривале виконання завдань, адаптацію до частої корекції умов. Різноманітні сценарії вимагають спритності та концентрації на тому, що відбувається. В одному міні-проекті паралелепіпеди накладаються один на одного прямо під ногами персонажа. Потрібно підстрибувати вгору, щоб уникнути поштовху елементом та подальшого падіння. Башта під героєм вибудовується дедалі швидше, темп стрибків має відповідати обставинам.

Інший міні-проект пропонує пройти смугу з перешкодами, здатними переміщатися вправо та вліво. Потрібно своєчасно реагувати та змінювати смугу руху. Також на трасі будуть бонусні фігури, які їх варто збирати. Розробник створив багато унікальних сценаріїв, завжди можна знайти гру під настрій. Мотиваційні елементи у вигляді балів та бонусів присутні усюди, але схеми їх видобутку різняться. За наявності досвіду зявляється можливість відкрити інших, змінити вигляд.

Відмінні риси гри Fernanfloo Party на андроїді:

  • проходження численних міні-ігор;
  • кардинально різні обстановки та цілі;
  • обхід шкідливих елементів;
  • збір балів та бонусів;
  • розблокування смішні персонажів.

Популярний хлопець із масою переглядів на відеохостингу став прототипом головного героя. Інші особи також будуть впізнані істинними шанувальниками. Кубічна стилістика віртуального світу та відповідні образи персонажів сприяють зануренню в іншу атмосферу. Закадровий голос підбадьорює, допомагає зосередити сили та увагу. Короткі ігрові періоди дозволяють спокійно регулювати час, який хочеться виділити на геймплей.

Необхідність швидкого реагування зобовязує інтуїтивності управління. Проста механіка дозволяє легко пристосовуватись до будь-яких завдань та тренувати спритність без втрати часу на вивчення інтерфейсу. Проведіть героя за всіма сценаріями та знайдіть улюблену розвагу!


Реклама

завантажити Fernanfloo Party 1.4.1

Нове в цій версії
**NEW MINI-GAME: GEOMETRY RUN!** Can you last as long as Fernanfloo?


We update Fernanfloo Party regularly with new content and upgrades so be sure to always get the latest version!
Загальна інформація
версія 1.4.1 (227)
дата завантаження 2021-09-18 02:59
Розмір 69.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/15 09:11
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |